Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen pelenkát húzzak már a...

Milyen pelenkát húzzak már a 2éves fiamra éjjelre, hogy ne talpig pisisen keljen reggel?

Figyelt kérdés
Minden áldott nap mosom az egész ágyneműjét!
2010. márc. 3. 08:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Huggiest használunk. Szuper, még sosem ázott át.

Nekem 90 cm és 13 kg a fiam, és az 5-ös pelus tökéletesen jó rá. Reggelre csak úgy duzzad, kidomborodik a sok folyadéktól, de nem engedi ki, magában tartja. Szóval nálunk ez vált be.

- lassan 2 éves kisfiú anyukája

2010. márc. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, a szobatisztaságot még hírből sem ismerjük...
2010. márc. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat mindenkinek!!

Na az én fiam a 13 kilójához 95 centi szóval akkor rá lehet h azért nem szorul rendesen a 6os pelus.

2010. márc. 3. 21:58
 14/16 anonim ***** válasza:
nekunk a zold tescos és a pampers egyformán jo, kibírják az éjszakát, pedig lefekvés elott iszik is a fiam, és éjszaka még tejet is. korábban, másfajta pelusál (HUGGIES, DM) muszáj volt éjszaka is cserélni, amikor felébredt a tápszerért, mindig átpelusoztam. 90cm, 14 kg, 5-os pelust használunk.
2010. márc. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én két pelenkát adtam rá egyszerre.Dm-eset. Attól kezdve nem lett pisis a pizsije.
2010. márc. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
2 pelenkát egyszerre? Hát az baromi kényelmes lehetett a gyerkőcnek!! Én még egyszer átpelenkázom mielőtt lefekszem. Nem szokott rá felébredni. 24 hós a kisfiam és szerencsére már csak éjszakára kell pelenka, meg ha hosszabb útra megyünk. Igaz kakilni nem hajlandó a bilibe, ilyenkor hozza a pelust, hogy adjam rá és ha belekakilt, szól, hogy kaka van. A kék csomagos Pemperst használjuk.
2010. ápr. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!