Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen pelenkát húzzak már a...

Milyen pelenkát húzzak már a 2éves fiamra éjjelre, hogy ne talpig pisisen keljen reggel?

Figyelt kérdés
Minden áldott nap mosom az egész ágyneműjét!
2010. márc. 3. 08:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát ezzel mi is így vagyunk. Már mindenféle pelenkát próbáltam én is éjszakára. Most azt csinálom, hogy mielőtt elalszik még egyszer cserélek rajta pelust és nem hagyom, hogy este annyit igyon.
2010. márc. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egy számmal nagyobb méretű pelenkát próbáltál már?
2010. márc. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem a pelenkával, hanem a szokással van a baj. Este a vacsorát és hozzá az ivást hozzátok előrébb egy órával és utána már ne igyon, szoktasd hozzá. Közvetlen lefekvés előtt pedig meg kell pisiltetni (vagyis nem tudom, hogy áll a szobatisztasággal, pisil-e, ha kéred). Ha nem, az se baj, mivel másfél óra alatt a zöme ki fog jönni.

Erre rá kell szoktatni, csak így lesz szobatiszta is egyébként.

2010. márc. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem iszik már SEMMIT direkt ezért...este 6-7 felé van a vacsi akkor kap tejet de a fürcsi meg csak 8-9 felé van (van egy kisebb babám, és előbb őt rendezem le általában).

Fürcsi után mese és alvás.

Most 6os méretű pelenkánk van ami egyébként meg súlyban nagy lenne rá, mert vékony a fiam eléggé, szóval kilóügyileg inkább 5ös lenne való rá.

Szobatisztasággal sehol se tartunk még.

Akkor törödjek bele hogy amig nem lesz szobatiszta, nyakig úszunk a pisiben? :(

2010. márc. 3. 08:49
 5/16 anonim ***** válasza:
Milyen pelust használtok?Az én fiam 21 hónapos,13 kg,közvetlenül lefekvés előtt iszik 200 ml kakaót,hajnalban 250 ml-t,de csak nagy ritkán pisis a pizsije.Én 5-ös Huggiest,vagy 6-os Liberot adok rá éjszakára.Tudom,hogy elcsépelt lehet a kérdés,de a kukiját lefelé hajtod?Nekem 2 fiam van,de néha nem figyelek oda,és akkor előfordul,hogy kipisil a pelusból.Különben a szobatisztasággal mi sem állunk sehogy.
2010. márc. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Hány kiló a gyermeked? Az enyém 12 és ez a 6os pelus derékban nagy rá! ott jön ki szerintem a pisi. Akkor lehet h kipróbáljuk a huggiest (ezer éve nem vettem mert pici korában nem vált be vmiért)

Egyébként lefelé hajtom a kukit:)

2010. márc. 3. 09:33
 7/16 A kérdező kommentje:
jaj bocsi, látom hogy 13 nem ezt akartam hanem, hogy ehhez hány cm magas? :)
2010. márc. 3. 09:34
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha mást nem,próbáld meg átpelenkázni éjjel,hátha nem ébred fel.Vagy mielőtt te lefekszel aludni...Nálunk így működött,igaz kisebb volt.
2010. márc. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az én fiam 21 hónapos, de ugyanez a gondunk. 6-os liberót használunk és nem tudok mit tenni. Kuki lefelé, este tápszer után alvás, nem tudom mi legyen. Úgyhogy várunk a szobatisztaságig.
2010. márc. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A 09.00-ás válaszoló vagyok.86 centi a fiam.Ő igazi kis Buddha...neki általában a combjánál van gond(ha van).
2010. márc. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!