Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tejfölszőke kisgyermeketek...

Tejfölszőke kisgyermeketek haja mikor kezdett bebarnulni vagy maradt szőke?

Figyelt kérdés
Két éves a kisfiam, hihetetlenül szőke. Csak kíváncsi vagyok, meddig maradhat meg ez a hajszín vagy az esetek többségében bebarnul egy idő után?
2015. jún. 12. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Az en kisfiamnak tejfolszoke haja van, de meg csak 10 honapos, ugyh nem tudom, mikor fog bebarnulni. Az viszont tutibiztos, h be fog sotetedni, mivel a szempillaja is nagyon sotet. Altalaban ahhoz sotetul a hajszin is
2015. jún. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen az én nagyobbik fiamnak is nagyon szőke volt a haja, most 5 éves és majdnemhogy sötétbarna. Talán olyan 3 éves kora körül kezdett sötétedni,de nem emlékszem rá😊 a kicsi 2 lesz, és neki is tejszőke haja van, de biztos vagyok benne, hogy neki is be fog idővel barnulni.
2015. jún. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A lanyom barátnője 6 eves, es neki most kezd sotetedni, bar még mindig szőke, de mar sotetszoke.
2015. jún. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én olyan 10 éves koromig voltam tejfölszőke, aztán sötétedett a hajam, most, 30 évesen sötétszőke, de még egyértelműen szőke. Szerencsém van a hajszínemmel, még sosem kellett festetni, nyáron jól kivilágosodik - pedig gyerekként hogy utáltam! :)
2015. jún. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.
2015. jún. 14. 08:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!