Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyermeketek megerezte hogy...

Kisgyermeketek megerezte hogy kistesoja lesz?

Figyelt kérdés
nekem egyszer volt egy erdekes storym.terhes voltam de meg nem latszott a pocakom.dolgoztam egy kinai kajazdaba es az egyik kisfiu mondta hogy a neni terhes.pedig akkor meg senki nem tudta hogy terhes vagyok.mondja a kisfiunak az anyukaja hogy dehogy terhes.es megkerdezett engem az anyukaja hogy tenyleg terhes vagyok e es mondtam hogy igen.mind a ketten meglepodtunk a kisfiun.most kistesot szeretnenk.es tegnap a kisfiam odajott hozzam a hasamra tette a kezet es elkezdte simogatni.es mondta anya ez jo :) 3 eves.

#fdbh
2014. okt. 28. 13:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A lányom is mondta,hogy baba van a pocakomban.Pedig akkor még nem tudtuk,hogy terhes vagyok.Azóta már a kicsi is 2,5 éves. :)
2014. okt. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hat en se tudok meg rola hogy terhes lennek.csak olyan furcsa volt,mert nem szokta simogatni a hasam.pont sogornommel beszelgettunk es ugy meglepodtunk mert nem szokott ilyet csinalni
2014. okt. 28. 13:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tesós sztori, de barátnőm akkor 3 éves kislányára vigyáztam, próbálkoztunk, és nem várt előtt álltam. Játszottunk, ölbe akartam venni, mert mindig úgy olvastam neki a mesét. De akkor mondta, hogy nem, nem ül az ölembe, mert ott bent egy baba van. Néztem nagyot. :) de nem tulajdonítottam nagy jelentőséget neki, másnap nem jött meg, vártam 1 hetet & elmentem orvoshoz, akkor voltam 5 hetes terhes. Most volt 3 éves a lányom. :)
2014. okt. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De édesek! Lehet, hogy a gyerekek tényleg megérzik. Ti akkor próbálkoztok már, Kérdező?
2014. okt. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
szia.igen.mar nem szedek fogamzasgatlot es nem is vedekezunk.de a kisfiam 8 honap utan sikerult.remelem a kistesora nem kellesz ennyit varni :)
2014. okt. 28. 14:00
 6/11 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, hogy tényleg megérzett-e valamit. Szurkolok! Megírod majd?:)
2014. okt. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
persze mindenkeppen irok majd.remelem most tenyleg nem kell sokat varni a babara.es nagyon orulnek ha lakna valaki a pocakomban :)
2014. okt. 28. 15:04
 8/11 anonim ***** válasza:
14 hónapos korában teszteltem pozitívat, tehát még nem beszélt, de ő is feltűnően sokat bújt a hasamhoz. Szerintem tudja, mi az ábra. :)
2014. okt. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az én fiam 2,5 éves volt, mikor a Mikulásról beszéltünk. Tavasz volt és azt mondta, hogy neki kisbabát fog hozni a Télapó. Rajta voltunk a kistesó projekten, de még nem tudtuk, hogy néhány nap múlva tényleg pozitív lesz a teszt.

És dec. 10.-re voltam kiírva, de a kistesó dec. 5.-én született, tehát tényleg a Télapó hozta.

2014. okt. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
erdekes tortenetek.kivancsi leszek hogy en terhes vagyok vagy nem.persze ha nem akkor sem szomorkodok.majd sikerul kovetkezo honapban :)
2014. okt. 29. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!