Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikulásra mit kap kisgyermeketek?

Mikulásra mit kap kisgyermeketek?

Figyelt kérdés

1,5 éves a kislányom. A klasszikus értelemben vett "csokoládéval tömött mikulászacskókat" nem annyira propagálom az ő korában még. Persze fog kapni, csak egészségesebb, neki való nasikkal, gyümölcsökkel.

Inkább játékot kap mellé még.

Nálatok ez hogy van?


2014. nov. 11. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Pont így lesz, mint nálatok, kivéve, hogy nem kap játékot mellé. Kap almát, banánt, kekszet (neki valót) többfélét, stb. Nem akarok nagy húhót csapni belőle, sem most, sem később. Jelképes ünnep, jelképes ajándékkal.
2014. nov. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én is még most gondolom így, hogy inkább a jéték, mert arranagyobb szüksége van, mint a csokira.Egyfajta kárpótlás. :)


Aki vesz játékot, leírná, hogy mit?

Mi apróságot fogunk,én pl. mágneses rajztáblára gondoltam.

2014. nov. 11. 14:59
 3/10 anonim ***** válasza:

mi gyerekkorunkban amikor elszomorodtunk a csupa csoki láttán, hogy nm is hoz ajándékot a mikulás, pedig a mesékben tele a zsákja.., onnanstól anyáék mindig csempáztek bele valamit, egyszer kaptunk a nagyon magasra pattanó gumilabdát, máskor olyan kis majmot, aminek a tenyere nyitható, csukható, feltettük a függönyre, olyan, mintha mászna, szóval valami kisebb dolog, egy, de mégsem csoki, meg mandarin..

a virgácstól rettegtünk, hogy a télapó azt hiszi rosszak voltunk, így azt meg mindig kihagyták, nagy megkönnyebbülésünkre :)

2014. nov. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2 éves fiam "csokoládéval tömött mikulászacskót" kap. Ő mondta, hogy csokit kér a mikulástól. Valami apróságot még kap mellé, pl. könyvet, plüssöt, de nagyobb/több játékot majd karácsonyra (ha a télapó lelövi az összes poént, mi marad a jézuskának?).
2014. nov. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nalunk kinder csoki kerul bele, kindercsoki mikulassal es kindertojassal. :) gondolom nem kell leirnom hogy ez a kedvence. Melle fogok tenni neki egy kisautot (valami nyithato ajtosat, de picit) vagy buborekfujot, esetleg egy uj kismozdonyt a mar meglevo fa vonatszetthez mert a masik tonkrement. Nagyon szereti a vonatokat, igy lehet kap egy mini chuggingtont vagy thomast. Meg nem tudom de mindenkeppen csak olyat, ami belefer a kis mikulascsomagba es a csizmaba! Szerintem ezt nem kellene felfujni ugy mint egy szulinapot vagy karacsonyt...igy is eppen eleg lesz kitalalni es teljesiteni az evek soran a kivansagokat:)
2014. nov. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Már nagyobbak a fiaim,így pár minőségi csokit kapnak a zsákba és közösen egy lego adventi naptárat
2014. nov. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék neki csokit adni, így is mindig megy a harc, mert rengeteget kap, én pedig táskaszámra dobálom ki őket egy-egy ünnep után.

3 éves amúgy, játékon gondolkozunk, per pillanat az utolsó variáció a mesekönyv. De jó ötlet még a kifestő, vagy foglalkoztató, ez nyilván nem másfél évesnek :) Egy-egy csokimikulás, vagy egészséges édesség azért elfér. Legó nálunk mindig van ajándékba

2014. nov. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt hiszem kicsit csokiellenesnek érzem most magam,vagy ti gondoltok, pedig nem vagyok. Csak még másfél évesen ráér szerintem. Majd később persze nálunk is kap ilyen mikulászacsit. Az ajándékokkal egyetértek, hogy inkább a karácsonyra, szülinapra kell, ehhez képest jelképesebb a mikulás ünnepe. Az évre, max. jövőre gondoltam, hogy ha nem is kap annyi nasit, akkor is hozzon valamit a Mikulás.
2014. nov. 12. 10:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok csokiellenes,de kb.2 hete dobtam ki az utolsó megmaradt Mikulást,ráadásul a Kinder ami ugye drága is ahhoz hogy kidobáljuk,most mindenkinek azt mondtam a családban,hogy 1 db Mikulást vegyen,mert azon a pénzen amit még csokira költetnének vegyenek belőle apróbb játékot.Azért egy minőségibb csokicsomag is 2 ezer körül van.Nálunk a 16 hónapos jelképesen kap egy Mikulás figurát és Lego Duplot a legkisebb dobozost talán.Az 5 és fél évesem szintén egy Mikulást és hozzá egy Lego Adventi kalendáriumot.Mamáéknak és a többi rokonnak is megmondtuk 1 db Miku lehet.Így is egy csomo összegyűlik,oviba is kapnak rendezvényeken is stb.
2014. nov. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mindkét fiam egy 500 ft-os Hot Wheels kisautót fog kapni a csomagjába amibe lesz egy minőségi mikuláscsoki meg egy Dörmi plusz mandarin és slussz!

Én is inkább az apró játékra szavazok mint a csokirengetegre!

A héten főztem bele a csokikrémbe az utolsó csokinyuszit Húsvétról:)!!!!

2014. nov. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!