Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A két éves kisfiam a 6 éves...

A két éves kisfiam a 6 éves báttyának a kukiját fogdossa! Mire véljem ezt?

Figyelt kérdés

Mire vélljem ezt? Ledöbbentem!

Kinnt voltam a konyhába épp almát rakok el!Egyszercsak hallom hogy a pici mondogatja hogy kuki kuki!Elöször semmi rsszra nem gondoltam aztán csend lett!Be se mentem a kisszobába!És akkor megint elkezdte hogy KUKI KUKI!!!Bementem a szobába erre mit látok!?!?A nagyfiam nadrágja térdig lehúzva és a pici a nagy kukiját fogdossa!A nagy meg ezt engedi!Nem is a picin hanem a nagyon vagyok kiakadva hogy miért engedi?????????


2008. szept. 1. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem természetes, hisz kíváncsiak még. :)

de mondd meg nekik, hogy ezt nem szabad. viszont ne szidd, hanem csak magyarázd el.

2008. szept. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Öszinte leszek!!!Nagyn ledöbbentem!Még mindig nem tértem magamhoz!!!Próbáltam elmagyarázni!Bár lehet kicsit eröteljesebben!Most elaludtak majd ha fel kell beszélek még vele!


Köszönöm hogy válaszoltál!!


A.

2008. szept. 1. 15:01
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A kicsi kiváncsi, ez nem baj, ellenben egy 6 évesnekezt nem kellene hagynia, mert ott már kell lennie egy kis szégyellősségnek..a 6 évessel beszéld meg, hogy nem szabad hagyni, mert itt inkább vele lesz gond, mint a kicsivel, hisz lassan suliba megy, az ilyen dolgokról le kell szokniuk.
2008. szept. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi is voltunk gyerekek csak hajlamosak vagyunk elfelejteni...! Nekem együtt fürdenek a gyerekek (ovodáskoruak és különböző nemüek) természetes kiváncsiságból megfogják egymást és mi szépen természetesen elmondjuk nekik hogy ezt nem szabad mert fájdalmat is okozhatnak egymásnak meg ez minden ember magáügye nem nyulunk egymás kukacához , meg puncusához se.Szerintem fogják meg , nézzék meg aztán vegyék tudomásul hogy ez egy abszolut természetes valami amit nem piszkálunk , nem mutogatunk!
2008. szept. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!