Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan tároljátok gyerekeitek...

Hogyan tároljátok gyerekeitek kinőtt ruháit?

Figyelt kérdés
Dobozba pakoljátok esetleg, vagy zsákba?
2015. jún. 8. 10:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kiporszívózható zsákba (ilyen vákuumos tároló) tároltam a nagyobbik lányom kinőtt ruháit, a kicsiét már nem tárolom, ahogy kinövi, adom el, nem tervezünk több gyereket.
2015. jún. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Műanyag Ikeás dobozokban vannak a padláson. De nekünk van helyünk pakolászni. Amit első írt (a kiporszívózós zsák) talán a leghelytakarékosabb megoldás.
2015. jún. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
IKEÁ-s papírdobozban a padláson.
2015. jún. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

mi is vákumos zsákban. nem azért, mert helytakarékos, hanem mert nem penészesedik, rohadbe a ruha benne..nem porosodik. régebben ikeás dobozokban tároltam, de igyis ugyis beszállt a por.

egyébként nem tároltam sokáig a ruhákat, kb. 1 évig utána elajándékoztam az osszeset.

2015. jún. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
En nem tárolom őket. A kifogástalan ruhák mennek egy ismerős anyukahoz, akinek lánya egy mérettel az enyém alatt van. A nem tökéletes minőség megy a ruha gyűjtő konténerbe.
2015. jún. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Vákum zsákot hol lehet kapni?

2015. jún. 8. 11:00
 7/17 A kérdező kommentje:
Nekünk nagyon sok ruha van. Mekkorák ezek a vákuumos zsákok,mennyi fér bele?
2015. jún. 8. 11:02
 8/17 anonim ***** válasza:
Különböző méretben lehet kapni. A nagyobbik simán elnyeli az összes nyári ruháját a nagyobbik lányomnak 50-98-as méretig és fent van a szekrény tetején. Kb. 15 cm magas és 150 hosszú vákuumozva. Én a teleshoptól rendeltem jó régen, azóta vettem az eurós boltban is, de az eresztett.
2015. jún. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A Libero-nak vannak Mega Pack csomagjai, azoknak az erős zsákjait használom. Ezekben tárolom a nagyobb kinőtt ruháit, amiket még használni fog a kicsi.

A kicsi cuccait, ahogy növi ki, én is adom el, de ugye nem megy el minden egyszerre, így azokat a pelenkás dobozokban, hogy bármikor elő tudjam szedni, ha kell.

2015. jún. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én kukazsákba teszem majd papírdobozba és leragasztom.
2015. jún. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!