Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Veletek játszik a gyerkőcötök?...

Veletek játszik a gyerkőcötök? Ez normális? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nos, az lenne a kérdésem, mennyire játszik veletek a gyerkőcötök, vagy inkább egyedül elvan?

Nekem van egy lassan 3 éves kisfiam. Nagyon okos, gyorsan tanuló. Szeptembertől bölcsis lett, sokat fejlődik.

Viszont az a "gondom" hogy mikor haza ér nem játszik velem, úgy kell rá erőltetnem magam, hogy legózzunk vagy olvassunk vagy valami. Ha játszik, akkor inkább egyedül valamit szöszmötöl, de leginkább meséket néz. Már próbáltam mindennel lefoglalni, de nem igazán sikerül.

Nem tudom mit csináljak, olyan rossz érzés látnom hogy egyedül játszik. Mindig oda ülök mellé, de nem foglalkozik velem :(

A kapcsolatunkat nagyon jónak mondhatom, nem hiszem hogy azzal lenne a gond. Vagy ne erőltessem rá magam? Adjatok tanácsot légyszi!


2015. márc. 6. 08:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Anyukám óvónő 38 éve, azért tudok ilyeneket.
2015. márc. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a válaszokat.

Akkor úgy néz ki hogy ez így rendben van, csak nekem nehezebb mint neki :D

2015. márc. 6. 14:35
 13/13 anonim ***** válasza:
Legózni nem igazán lehet együtt még ilyen korban, de bábozni, babázni, plüssállatokkal állatorvosost, etetőset játszani, vagy történetet kitalálni, autókat gurítani egymásnak már lehet, nálunk pont az a fura, hogy a nagyobbik lányom már 7 éves és még mindig én vagyok itthon a kedvenc játszótársa, a 2 éves húgával is csak az én közreműködésemmel tud eljátszani szépen.
2015. márc. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!