Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális ha egy 2,5 éves...

Normális ha egy 2,5 éves gyerek alvás közben pár másodpercig nem vesz levegőt?

Figyelt kérdés
Kislányomnak volt egy kruppos rohama, azóta sokszor köhög, fulladozik éjjel ezért két hete mellette alszok. Tegnap kicsit hangosabban vette a levegőt alvás közben, horkolt is egy kicsit és azt vettem észre, hogy egy alkalommal olyan 6mp eltelt mire megint levegőt vett. Nem tudom mióta csinálhat ilyet illetve mennyire gyakran mert eddig külön szobában aludt,saját ágyában. Azt tudom, hogy főleg horkoló felnőtteknél van ilyen de kisgyereknél normális ez? Más is tapasztalt hasonlót? A háziorvosunk nem éppen egy kedves segítőkész nő, nem szeretném fölöslegesen vinni hozzá a gyereket főleg nem ilyen bacis időben.
2015. febr. 27. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is 3 éves kisfiammal alszom. Ő szokott igy csinálni mikor sihajt egy nagyot. Vagy sztem olyat álmodik akkor nem szabájos a légzése. Nem csak ez lehet nálatok is inkabb?
2015. febr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De lehet. Megfigyelem jobban ha lesz még ilyen, lehet csak én fújom fel mert most amúgy is rá vagyok feszülve a dolgokra emiatt a krupproham miatt. Köszönöm , hogy válaszoltál, szép estét kívánok!
2015. febr. 27. 18:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy gond lenne. A fiam is szokott ilyet csinálni hogy nem vesz levegőt aztán meg egy jó mélyet vesz és folytatja egyenletesen tovább. Szerintem most a krupp miatt figyeltél erre fel.
2015. márc. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!