Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tehetek, hogy erősítsem...

Mit tehetek, hogy erősítsem az immunrenszerét?

Figyelt kérdés
Kislányom 13 hónapos. Január eljén kezdtük napközis otthonba járatni, közösségbe, hogy jobban érezze magát. Sajnos azóta pár napos eltéréssel folyamatosan náthás. Álltalában taknyos és köhincselget. Allig "gyógyúl" meg és kezdjüke előről. ha nem viszem közösségbe az a baj, ha viszem meg az. Fomyamatosan kap immunrendszer erősítőket, c-vitamint, calcimus-t.
2010. febr. 12. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
sajnos nemsokmindent tudsz tenni ezellen.Ovis korban minden gyerek szinte 1 hónapból,2-3 hetet otthontölt...fontos hogy jól tanítsd meg neki hogy sokszor kell kezetmosni!
2010. febr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az Echinacea bármilyen formában nagyon jó immunerősítő,az én gyerekeim homeós bogyóban szedték.
2010. febr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ajálom a Cebion 2X multi szirupot nagyon jó mi is ezt használjuk .
2010. febr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg adhatsz még a lánykádnak Béres cseppet 10cseppet+10 csepp C vitamint naponta!
2010. febr. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én kislányom szeptemberben kezdte az ovit. Ő is folyamatosan kicsit náthás volt, most már hetek óta nem folyik az orra. Kell idő, míg megedződik az immunrendszerük, megszokják a közösség baciit.

Én Bére actival Kid-et adok neki.

2010. febr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!