Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Cumis kérdés! Mit csináljak...

Cumis kérdés! Mit csináljak mindenki ellenem van?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy a 20 hónapos lányom minden éjjel szétrág egy cumit!Én ezt megelégeltem és úgy gondoltam, hogy akkor itt az idő, hogy leszoktassam!Szüleimmel lakunk és ők hallani se akarnak róla, mert azt mondják nem hajlandóak hallgatni a gyereksírást!Most mit csináljak?Vegyek minden napra egy másik cumit, vagy hogy próbáljam rávenni a szüleimet, hogy nem tart örökké a cumi hiánya!
2010. febr. 11. 13:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

4 nap alatt el fogja felejteni, hogy valaha volt cumija, ha elveszed, és nem adod vissza neki.

Vagy menjetek el valahova 4 napra (anyóshoz) vagy ha anyád nem tudja hallgatni, menjen ő el otthonról...

Ez nem állapot, sürgősen tegyél valamit!!

2010. febr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én is most vettem l az első nap szörnyű volt de már a harmadik nap szépen elaludt: Igaz még emlegeti a cumit de mi azt mondtuk, hogy ott felejtettük nagyinál.
2010. febr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm ismét a válaszokat!Mivel napközbe nem cumizik ezért azzal nem tudom kezdeni!Délután a szokásos 2 óra alvás helyett csak 3/4 órát aludt!Most 20 perce tettem le cumi nélkül és azóta a szokásos blablát nyomja!Eddig még nem sír!Hát majd meglátjuk!Igazából az éjjeltől félek!Szurkoljatok légyszíves!
2010. febr. 11. 20:27
 14/15 anonim ***** válasza:
Na mi volt?
2010. febr. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Szia!Egész éjjel aludt!Semmi probléma nem volt!Bár reggel egy kicsit előbb kelt fel, de az nem is érdekel!Ma a délutáni alvásnál sem sírt olyan keservesen!Szerintem jó úton haladunk!
2010. febr. 12. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!