Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik ágyat javasolnátok...

Melyik ágyat javasolnátok ezek közül?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Kislányomat 1-2 hónap múlva szeretném átköltöztetni a rácsos kiságyból, de nem tudom eldönteni milyen megoldást válasszak, amit hoszabb ideig tudna használni. Ezeket pl meddig tudná használni? vagy inkább vegyek felnőtt heverőt és arra tegyek leesésgátlót? Mit tanácsoltok?


2010. febr. 2. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:

az első szebb de ha nagyon mocorgós akkor le fog zúgni róla,de azt meg kitudod védeni azzal,h odatolsz valamit

A másik biztosabbde hallottam már olyat h arról is leestek,ami fizikai képtelenség ^^

2010. febr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2.-ra szaazom
2010. febr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a hensvik jófajta és elég hosszú ahhoz h jó darabig tudja használni. viszont a kisheverő nem tart ki addig.

vagy: ha a kiságyatok szétkapható,pl így: [link]

akkor elég ha most csak a leesésgátlót veszitek meg sztem.

mi is így kezdtük a szoktatást,de bizony volt h vissza kellett szerelnünk a rácsot mert nem aludt el..

2010. febr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Mi is hasonló ágyat néztünk a kislányunknak,mint a Te első linked.De a bútorboltban lebeszéltek bennünket róla.Kiadnánk érte a sok pénzt és csak pár évig tud rajt aludni.Mi rendes felnött heverőt veszünk neki és arra lesz leesésgátló.
2010. febr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy jó ha sok évig ugyanazt használjátok. Én nem akarok olyat venni amit egész nagy koráig lehet használni. Az egyik ok az, hogy az elején még történnek balesetek bepisilés,kiömlik rá valami, neki megy kismotorral összerajzolja krétával meg ilyesmi és óvatatlanul megmaradnak a foltok az ágyon, nem hiszem, hogy tini koráig azt szeretné nézni és aludni rajta. Meg 10 év múlva a divat is más lesz addig töbsbzör festjük a falat majd és lehet, hogy más ágy jobban paszolna a szobába akkor úgy is cserélni kell. De ezt csak én gondolom lehet, hogy másnak ez nem szempont. Arról nem beszélve 10 év múlva már ki lesz feküdve az ágy már biztos nem lesz kényelmes annyira mint egy új ami az akkori igényeihez igazodik majd. A másodikra azért szavaztam mert a tesómék vettek és nagyon megvoltak vele elégedve. Csak vastagabb anyaggal kell behúzatni azt úgy is választhatod amikor rendeled.
2010. febr. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én 2 éves törpikémnek ahsonló van az elsőhőz, imád benne lenni, nemcsak aludni. Nagy szenzáció. Mivel még kicsi én a falhoz tettem és fordítva, vagyis a lejárókás rész, ahol nincs rács, az a fal mellett van, így én pakolgatom, ki-be. Magától még nem is próbálkozott lemászni, pedig ltudna, de mindig kikéri belőle magát. 1 hónapja alszik benne, még nem esett le. A mai napig körbepakolom paplannal az ágya körül, így ha ki is esne belőle nem üti meg magát. Szerintem sulis koráig tudjuk használni, utána már úgyis nagy ágy kell neki. :)
2010. febr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!