Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kisfiamnál azt vettem...

2 éves kisfiamnál azt vettem észre ( nem tudom mennyire függ össze ) hogy ha tejet iszik háromnaponta van széklete ha meg nem iszik akkor szinte mindennap. Lehet ez tejallergia? Akkor nem minden tejtermékre jönne ez elő?

Figyelt kérdés
Vagy háromszor volt élénk véres széklete is, de azt gondolom a kemény széklettől. Viszem majd dokihoz is de kíváncsi lennék mi a véleményetek.
2010. febr. 1. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudtommal a tejallergia egyik formája sem székrekedést,hanem inkább hasmenést okoz.Valami más lesz,bár véres székletet okozhat a tejfehérje allergia is.Orvos nézze meg minél előbb.
2010. febr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ugy tudom, hogy a tejalergia inkább hasmenéssel jár, meg a tej is inkább higabb székletet eredményez mint keményet. A kakaó okozhat szorulást, de te tejet irtál ezért gondolom, hogy nem kakaot iszik. Mutasd meg orvosnak mindenképp!
2010. febr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, elviszem mindenképp. Véres széklete két év alatt volt háromszor, de mindig egy-egy hosszab székelési szünet után.
2010. febr. 1. 14:02
 4/4 anonim ***** válasza:
a tejallergia veres szeklet es HASMENES!!! szorulast maga a tej okozza!! ugyanugy a sajt is megfogja a szekletet
2010. febr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!