Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A tejallergia elmúlik idővel?...

A tejallergia elmúlik idővel? 26 hónapos a kislányom.

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:

tejfehérje vagy tejcukor allergiás?

A tejfehérje allergia kinőhető de diétáztatni kell

A tejcukor allergia akkor nőhető ki ha szerzett, vagyis ha van a szervezetében laktózbontó enzim, csak csökkent az aktivitása (ekkor is diéta kell) de ha veleszületett, tehát egyáltalán nincs enzimaktivitás, akkor ez nem nőhető ki

2011. máj. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tejcukor érzékeny voltam, ha megittam 1-2 korty tejet, nem sokkal rá fájt a hasam. Amiben volt egy kis tej attól rosszul lettem, mikor ittam ettem tejes dolgot gyógyszert kellett utána bevennem. 12-13 éves koromig nem ittam tejet. Akkora nőttem ki, azóta tünetmentes vagyok, és minden nap iszok egy jó nagy pohár tejes kávét :)!! (30/L) Hála a Kisfiam nem örökölte ő most 21hónapos és minden reggel kakaót iszik, rendes tejből.
2011. máj. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keresztlányomnak volt (nem tudom milyen fajta) tejallergiája, most lesz 6 éves, de kb 2 éve kinőtte.
2011. máj. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!