Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan tudnám miné hamarabb...

Hogyan tudnám miné hamarabb kikúrálni a gyerekeimet a köhögős-orrfolyós náthából? Leginkább az alvás közbeni köhögéssel van a probléma.

Figyelt kérdés

Az összes itthon fellelhető szert adom nekik, de csak a szenvedés megy. Alig alszanak szegények (3 és 1,5 évesek). Gyógyszertár nincs ma nytva.

Amit kapnak:

napi 3x10 csepp bérescsepp c-vitaminnal

tantum verdét fújok a szájukba

3x1 kiskanál gyerekeknek való lándzsás utifű

mézes hagymatea

lefekvés előtt kinderluuf/babyluuf


2014. nov. 23. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekünk ez vált be.

[link]

2014. nov. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mióta adod nekik ezt?

Én orvosi tanácsra azt csinálom, hogy ha 1 köptető nem használ 4-5 napon belül, akkor váltok másikra.

C vitamint adok ilyenkor nagy dózisban és inhalálom Őket legalább 2 alkalommal naponta.

2014. nov. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csütörtök óta vannak itthon, azóta adom nekik. A béres alapból is megy, de haépp nem betegek, akkor csak 3x5 csepp.
2014. nov. 23. 14:13
 4/6 A kérdező kommentje:
A zsírozás után a mellkasát betekered te is valamivel? Nekem nagyon mocorognak éjjel, kevés lenne a törölköző. A folpack nem veszélyes?
2014. nov. 23. 14:16
 5/6 anonim ***** válasza:

illóolaj párologtatása: citrom vagy teafa a szoba fertőtlenítésére


homeobogyók - attól függ hogy köhög, homeopata szükséges lehet


tegyél párnát vagy nagy plüss macit a felsőtestük alá, és akkor a fekvő fejében lévő takony nem csurog a torkukra - ez irritál és ettől köhögnek.


Proetz kezelés, ami gyakorlatilag kimossa a taknyát, de ehhez vásárolni kell orrmosó cuccot (vagy gépet)

2014. nov. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Köhögésre én sem találtama zsírral kenegetébnél jobbat, tényleg! Én sem hittem benne, de HASZNÁL!! Lefekvés előtt bekenem, rá egy ócska trikó és a pizsi és irány az ágy!

Egyébként a hagyma tea is nagyon jó még.

A mi házidokink vírusos betegségeknél nem javasolja a béres cseppet a vas tartalma miatt, a legújjabb vizsgálatok szerint a vas kezdvez a vírusok szaporodásának.

Hurutoldásra nekünk a lándzsás utifű nem jött be vagy prospant, vagy rinathiolt adok nekik.

2014. nov. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!