Alvás probléma?

Figyelt kérdés
Két éves múlt a kisfiam. Éjszaka sokszor felkel. Inni kér aztán alszik tovább. De már őt is és engem is mehvisel. Hogy tudnám leszokatni? Nem igazán ”értek” hozzá mert sajnos nem tudtam szoptatni így a cicirol való leszokatás kimarad. Csak szimplán ne adjak neki inni vagy előbb csak csökkentsem az adagot majd hagyjam el? Előre is köszönöm a válaszokat!
2014. szept. 19. 07:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha esetleg teát iszik, akkor azt váltsd vízre!
2014. szept. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Két éves már ki tudná saját magát is szolgálni éjszaka ha szomjas!Sportkupakos kulacsba tegyél neki az ágya mellé inni és mond neki,hogy igyon ha szomjas de téged ezért ne keltsen fel!

Nekem mindkét fiam 8-9 hónapos kora körül kiszolgálta magát:csöpögésmentes itatót betettem a kiságyukba,reggelre üres volt!

2014. szept. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez szép és jó lenne de ne úgy képzeld el hogy felkel és szól hogy anya szomjas vagyok. Felsír és addig abba sem hagyja mig nem kap inni! És ez nem csak egyszer van. Ha oda adok neki egy üveg vizet mind megissza és egy óra múlva újra kéri bármennyit is ivott előtte. Mellette van kis üvege de sose találja meg mert igazából alszik de nyöszörög. Vizet iszik.
2014. szept. 19. 15:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!