Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hova vigyem orvoshoz a kisfiam...

Hova vigyem orvoshoz a kisfiamat? Fügyi probléma

Figyelt kérdés

5 éves a kisfiam és le van tapadva a fügyije.

Nem okoz semmi más problémát, nincs begyulladva a pisiléssel sincs gond.

Mire számíthatok?

Műteni fogják?

Akinek van tapasztalata ez ügyben szívesen fogadnám.


2014. szept. 16. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Első körben a gyerekorvosotoknak mutasd meg, ő ad beutalót, ha szükséges.
2014. szept. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt most találtam.

Igaz lehet?

2014. szept. 16. 15:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Fütyi, nem fügyi!
2014. szept. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen fütyi.Nem szándékosan írtam úgy.
2014. szept. 16. 15:56
 5/6 anonim ***** válasza:
A doktorurral maximalisan egyetertek. Az en fiamnak is olyan,mint a 2. Kepen,sot,azert kicsot jobban vissza lehet huzni,de joocskan le van tapadva. SOHA,AZAZ SOHA nem vinnem ilyen "letapadassal" felvalasztasra,nekem magyarazhatna az altalam nagyon is tisztelt gyerekorvosunk is.3 es fel eves a fiam. Multkor felvalt egy resz teljesen termeszetes modon,az is fajt neki,de nem en ideztem elo neki azzal,hogy orvosok csesztetik szegeny futyijet. Mire rendeltetesszeruen kell hasznalnia,addigra ugyis felvalik. Orvos akkor kell,ha gyulladt es nem tud pisilni
2014. szept. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok. Egy bolcsis anyuka meselt,3 fiu anyukaja,hogy a kozepso fianak,most 10 evesen valt fel teljesen,teljesen beparaztatjak a fius anyukakat,ok nelkul(vagyis jol jon a halapenz).
2014. szept. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!