Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves korától aludt...

Hány éves korától aludt egyedül az EGYKE gyereked?

Figyelt kérdés

Azért emeltem ki az egyke szót, mert akinek tesója van és közös a szoba, ott nyilván nincs egyedül a kicsi.

Nálunk hál Istennek nem a mi ágyunkban van, de addig ott kell lennem vele a szobájába, amíg el nem alszik. 4 éves, és tudom hogy még kicsi, de tekintve, hogy én néha hamarabb álomba szenderülnék mint ő, így elég fárasztó.

Azt is tudom hogy gyerekfüggő ki mikor válik le a szülőről, de érdekelne, hogy kinél mi a tapasztalat? Vagy esetleg nem is volt ilyen probléma?


2014. nov. 20. 09:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

egy hetes korától,amikor hazajöttünk a kórházból

két éves volt,amikor először aludtunk egy szobában,akkor mentünk először együtt nyaralni.Nagyon furcsa volt

2014. nov. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

5 és fél éves koráIG! :)

Komolyan. Újszülött korától külön aludt. Persze az első hetekben volt hogy az esti cicinél elaludtam, és akkor ott maradt. Aztán gyorsan rászoktam arra hogy az esti/éjjeli cicinél nem ő jött mellém, hanem én feküdtem a kiságyba. Mivel számomra nem volt kényelmes nem aludtam el, így ha ő már jól lakott kimásztam.


1 évesen kapott saját szobát. Gond nélkül ott aludt. Volt hogy valamiért melletünk aludt el, de ha át vittem és kicsit fel is riadt, nem volt gond, vissza aludt a saját ágyában.


Aztán fél éve valamiért rászokott arra hogy köztünk alszik, és bármennyire mélyen is alszik ha átviszem az ő szobájába felkel, és már sétál is vissza hozzánk.

2014. nov. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"én feküdtem a kiságyba. Mivel számomra nem volt kényelmes nem aludtam el, így ha ő már jól lakott kimásztam."


tényleg bemásztál a kiságyba? :D hogy fértél el benne? és szülés után hogy tudtál kimászni belőle? :DDD


elképzeltem, azóta úgy nevetek, hogy potyognak a könnyeim :D mond, hogy nem az a 60x120as kiságyatok van :D

2014. nov. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!