Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves korától aludt...

Hány éves korától aludt egyedül az EGYKE gyereked?

Figyelt kérdés

Azért emeltem ki az egyke szót, mert akinek tesója van és közös a szoba, ott nyilván nincs egyedül a kicsi.

Nálunk hál Istennek nem a mi ágyunkban van, de addig ott kell lennem vele a szobájába, amíg el nem alszik. 4 éves, és tudom hogy még kicsi, de tekintve, hogy én néha hamarabb álomba szenderülnék mint ő, így elég fárasztó.

Azt is tudom hogy gyerekfüggő ki mikor válik le a szülőről, de érdekelne, hogy kinél mi a tapasztalat? Vagy esetleg nem is volt ilyen probléma?


2014. nov. 20. 09:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Rögtön külön szobája volt és külön aludt.

Az elején, amikor még éjjel gyakrabban fel kellett kelnem, akkor én aludtam az ő szobájában, de csak az első hónapokban volt így.

Amióta normálisan végigalussza az éjszakákat, azóta egyedül alszik a szobájában, mi pedig a saját szobánkban.

2014. nov. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
2 honapos koratol, akkor koltoztunk nagyobb lakasba.
2014. nov. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
születése óta.
2014. nov. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
akkor csak az enyém ilyen "tapadós"?
2014. nov. 20. 09:45
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Te inkább az egyedül elalvásra gondolsz, nem? h lerakod és magától alszik?? Az olyan 2 éves kora körül, h nem kell altatni, hanem elköszönsz és alszik.

Mert aludni ha külön szobája van nyilván egyedül alszik, vagy én nem értettelek jól?:)

2014. nov. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Ja, akkor én félreértettem :)

Külön szobában alszik csak nem alszik el egyedül?

2014. nov. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Á, dehogy csak a tied! Nálunk kb. 3,5 éves koráig aludt külön. :) Azóta sokszor alszik nálunk, fáradt vagyok már nagyon, van hogy nincs erőm átmenni vele, vagy az ő ágyában én alszom el és átmegyek éjfél magasságában az én ágyamba. Nálunk sincs tesója. Nem szeret egyedül lenni. Hát, majd csak leszokik erről, később meg be sem fog engedni a szobájába (amikor kamasz lesz majd). :)
2014. nov. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
81%

Az én lányom is anyaragacs éjszaka, 3 éves :)

Nálunk ez úgy alakult ki, hogy ő még cumis éjszakára, és ha az kiesik a szájából és nem találja, akkor átjön és szól, hogy segítsek megkeresni, aztán takarjam be és végül aludjak ott vele, mert nem akar egyedül maradni. Ez olyan éjfél és 2 között szokott megtörténni, akkor vagy leteszem magam a szobájában lévő kanapéra, és megvárom, míg elalszik, utána átmegyek a helyemre, vagy ott alszom el, és reggel ott is ébredek. :)

2014. nov. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
83%
5 éves korában engedett ki a szobájából kisfiam. 2,5 éves koráig velünk aludt egy szobában. Nem volt semmi gond az átszokással első perctől kezdve szuperül aludt a szobájában egyedül, az új ágyában, csak ugye bent kellett vele maradnom. Én megvártam míg ő mondja, ki hogy most már egyedül alszik el. 26 hós koráig cicizett így megszokta az esti közelságemet.
2014. nov. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
2 éves kortol
2014. nov. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!