Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős volt a gyereked,...

Mennyi idős volt a gyereked, mikor egyedül ki tudta törölni a popsiját? Az enyém 5 éves, de nekem még nem is jutott eszembe megpróbálni.

Figyelt kérdés
2013. aug. 30. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
3 évesen próbálkoztunk először, mostmár lassan 5 éves lesz és kiválóan megy neki:)
2013. aug. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

6 éves elmúlt a fiam, és kb. fél éve csinálja egyedül. de általában több papírt használ, mint kellene. szóval néha felügyelem.

nehéz művelet ez egy pici gyereknek kezeinek. : )

2013. aug. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Én lányom 5 éves lesz, tudná egyedül, de finnyás, így engem kér meg. Ha nem érek rá, nem tudok menni, nagyon ügyesen megcsinálja magának. De általában addig kiabál, amíg oda nem megyek. (Szájához tart egy üres vécépapírgurigát, mert úgy hangosabb és viccesebb.)
2013. aug. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
3 evesen tanulta meg.Mi mindig teszunk popsitorlot a wc melle,igy konnyebb neki,mint wc papirral.Annyira megszokta,hogy otthonra meg mindig keri,pedig mar 7 eves:D
2013. aug. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4 éves kora előtt pár hónappal már egyedül törölte.
2013. aug. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még 4 éves a fiam, amikor már egyedül törölte. Volt nedves törlő is, én úgy szoktattam rá, hogy először wc-papír, utána nedves törlő.
2013. aug. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Fiam májusban volt 2, már próbálgatja törölni, de még nem az igazi.
2013. aug. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
3,5 évesen. Nálunk kiscsoportban az első szülőin közölték, hogy meg kell tanítani erre a gyerekeket, mert ők nem tudnak 30 gyereknek percenként popsit törölni. Valahol jogos. Az enyém szerencsére tudta addigra, mert sokat gyakoroltuk.
2013. aug. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól is függ szerintem, hogy lány vagy fiú gyerekről van szó. Az enyém lány, és még nehéz neki, mert ugye egy lánynak előlről hátrafelé kell, és sajnos nem ér még olyan magasra a kis keze (pedig elég hosszú karja van). Próbálkozik már, de még mindig ellenőrizni kell. Ja, 5,5 éves.
2013. szept. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok,az enyém lány,de az oviban rákényszerült megtanulni,ott nem törölték nekik.
2013. szept. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!