Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ilyen hidegben mennyit sétálto...

Ilyen hidegben mennyit sétáltok másfél év körüli gyerekkel?

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Fél órát voltunk kint, én halálra fagytam, neki tetszett a hóesés:)
2010. jan. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
1,5 órát mostanában is sétálunk minden nap. Tegnap gyalog voltunk ennyit kint, azaz mind a ketten sétáltunk. Ma viszont bebugyoláltam a babakocsiba és úgy voltunk szintén 1,5 órát. Vastag overall, három zokni, bundacipő, dupla sapka, két kesztyű, nem csoda, ha nem fázik. De rajtam is két sapka van, plusz jó néhány réteg pulcsi.
2010. jan. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
1,5 óra délelőtt és délután is, jól bírja a gyűrődést - jobban, mint én...:)Kell is neki, ha nem mennénk ki szétszedné a lakást, legalább edződik picit, meg én is...
2010. jan. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
:) ilyen hidegben :) Mi kulfoldon elunk (eszakon), most varjuk a masodik babat, a lanyunk 2 eves. December eleje ota -15/-20 fok van.. minden nap vagyunk kint ketszer 45 percet. Ha esetleg -10ig "lemegy" a homerseklet, akkor 1-1 orat vagy delelott meg tobbet ha ne adj isten meg a nap is sut.
2010. jan. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!