Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig alszik/aludt kiságyban...

Meddig alszik/aludt kiságyban a kisgyereketek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
kb. 2 hétIG se...aztán 3 évTŐL..
2010. jan. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
9 hónapos koráig, csak a kiságyban, és csak egyedül volt hajlandó elaludni. Aztán egyik napról a másikra kiságyundora lett, és utána csak mellettem volt hajlandó elaludni. Azóta is igy van, 16 hónapos. A kiságyat már eladtam.
2010. jan. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
15 hóig, azóta a szobájában egy felnőtt heverőn alszik-leesésgátlóval.
2010. jan. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó a felnőtt heverő a leesésgátlóval gyári, vagy ti csináltátok rá a leesésgátlót?

Az én kisfiam 2 és fél éves és még mindig a kiságyban alszik, amit nagyon szeret, de ha jön a kistesó csak ki kell onnan venni. Viszont amit néztünk leesésgátlós ágyakat az nem jó neki csak kb 10-12 éves koráig.

2010. jan. 24. 07:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a kislány nyáron lesz 2 éves és szeptemberben jön a kistesó.Vettünk előre ágyikót (emeletes, előre gondolkodtunk)DE alul is leesésgátlóval.Össze van már állítva hogy szokja a gondolatot.Csak félek hogy sokat fog éjszaka szökni.A mérete 80cm x 185 cm.Sokáig elég lesz.Ja és szétszedhető két ágyra.Praktikus.
2010. jan. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!