Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kukit mennyire huztok fel...

Kukit mennyire huztok fel furdesnel?

Figyelt kérdés
Azert szeretnek sok velemenyt tudni, mert en nem huzom fel, csak iszonyu picit, ma megis a janos korhazban kotottunk ki, vissza kellett tenni a helyere a bort.
2014. okt. 5. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Születése óta amennyire engedte a bőr. Mindig egy picit, aztán ahogy lazult, egyre jobban. Nem is tudom, talán 4-6 hónapos kora körül teljesen hátra lehetett már húzni, azóta is minden fürdésnél úgy mossuk, hogy hátrahúzzuk a bőrt (most már ő is "segít", másfél éves).
2014. okt. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

mi van? hova kellett visszatenni mit???


enyém 4 éves, már magának mossa, egyébként fél éves korától pont annyira húztam fel amennyire engedte a bőr... aztán mikor már feljött teljesen, nyilván teljesen fel is húztuk.


tényleg nem értem amit írtál :O mennyi idős, hogy csak picit húzod? akkor hogy mosod?

2014. okt. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Három fiam van... mindnél felhúzgáltam óvatosan és mire egy évesek lettek, teljesen fel lehetett húzni nekik. Minden fürdéskor teljesen fel kell húzni és alaposan megmosni!!! 7,5,2 évesek. Mindnek rendben van!

Egyébként miért kellett vissza tenni a helyére??

2014. okt. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A fiam 7 hónapos és kb. 2 hónapja szólt a doki, hogy vissza kellene pont annyira, amennyire még engedi, mert nagyon szűk még mindig. Előtte azt mondták, nem kell piszkálni.

Most az van, hogy szerintem ebből műtét lesz, mert teljesen össze van szűkülve még mindig. :(

2014. okt. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4 eves. En minden furdesnel csak kb fel centit huzom fel. Az nem eleg? Penteken begyulladt a vege, kapott kremet, azzel kenegettem, erre tegnap delutanra egy piros uszogumi volt a kukija korul. Nem tudtam mi az, elvittem a heimbe, ott nem volt a sebeszet, de a noverke megnezte es kozolte, hogy most rogton rohanjak a gyerekkel a janos korhazba, mert ebbol baj lehet. A janosban a doki lehordott mindennek, hogy minek kellett ennyire felhuznom a bort a kukijan. Sosem huztam fel nagyon, hacsak a kremezessel nem csinaltam valamit. Most mar rendben van a kukija, de nem ertem ezt az egeszet, lehet hogy bena vagyok, de annyira nem vagyom tisztaban a kukik mukodesevel, felepitesevel. Azt hittem, az az uszogumi egy duzzanat, kozben az a bore volt feltekeredve...
2014. okt. 5. 22:25
 6/9 anonim ***** válasza:

2es vagyok. jól lepontoztatok, de én nem lehurrogni akartam a kérdezőt, hanem tényleg nem értettem, hogy mit kellett helyre tenni.


kérdező, ilyenről tényleg nem hallottam még :O

elég vacakul hangzik.

egyébként nem lehet, hogy attól gyulladt be, mert a bőre alatt maradt krém amit rendesen hátrahúzás hiányában irritálta? vagy allergiás lehetett rá?

2014. okt. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én sem értem teljesen a kérdezőt.Most akkor mi volt?Hátrahúztad a bőrt és utána úgy maradt neki felhúzva,vagy mi?Azért azt csak meg tudod különböztetni,hogy látszik-e a makk,vagy nem.Hogy lehet,hogy ott maradt a bőr feltekeredve,ahogy te írtad?Tényleg nem kötekedni akarok,csak nem értem.

Hogy a kérdésre is válaszoljak,az én fiam 2 éves.Születése óta minden fürdésnél óvatosan hátrahúzom neki,amennyire a bőr engedi.3 hónapos volt,amikor a doki megfogta és egy mozdulattal szinte teljesen hátrahúzta.Alatta volt egy csomó fehér trutyi.A doki jól lecseszett,hogy miért nem tisztítom rendesen.Mondtam neki,hogy minden fürdésnél hátrahúzom,amennyire a bőr engedi és alatta megmosom,de úgy látszik nem voltam elég alapos,azaz nem mertem annyira hátrahózni neki,mert féltem,hogy bajt csinálok.Azóta sokkal bátrabban csináltam és kb 1 éves kora óta teljesen hátramegy neki.

2014. okt. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ha érteném, nem kérdeztem volna:-)

Köszi a válaszokat azért.

2014. okt. 6. 13:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Sosem huztam fel semennyire, eddig soha semmi gond nem volt vele, 3,5 eves.
2014. okt. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!