Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! : Ti mit húztok fel...

Kismamák! : Ti mit húztok fel nagy hassal szilveszterkor?

Figyelt kérdés
32hkm vagyok , és megyünk baráti körel szilveszterezni , nem tudom mit huzzak fel!

#terhesség #szilveszter #Terhessencsini
2012. dec. 29. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy hosszabb fazonú kötött, de testhez simulósabb pulcsi (combod alá érjen), plusz egy hozzá passzoló cicanaci féleség. Szerintem az jó lenne.
2012. dec. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi , mondjuk ez jobban kiöltőzös lesz :-) De ez nekem tetszik az ajánlásod :-).
2012. dec. 29. 00:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Menj el turiba, nagyon sok csini, Csilli Villő felső, ruha van, 1500-5000 Ft között!

Nézhetsz valami nagyobb felsöt, amihez mell alá teszel egy övet, vagy valami mell alatt bővülő ruha, vagy egy sima topp, Csilli Villő flottát és kardigánnal, mellénnyel...

2012. dec. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy jó pohár édes pezsgőt :)))) Alig várom :)
2012. dec. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm , ez jó ötlet ma ellnézek :-)

Nekem sajna a pezsgő meg az alkohol elmarad

2012. dec. 29. 11:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!