Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsibe csak szeptembertől...

Bölcsibe csak szeptembertől veszik be a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Az én kislányom februárban született. Sajnos csak két évig maradhatok vele itthon, viszont nagyon sajnálnám már szeptemberbe bölcsibe adni. Beadhatom februárban is?
2010. jan. 17. 13:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szia!Én januárban kezdtem a munkát és novemberben mentünk beszokni,egy hónapig fél napos volt,utána jött a Karácsony,januárban aludt ott először és elaludt semmi gáz nem volt,ugyhogy szerintem bölcsi függő a dolog,nálunk egyszerre egy gyereket szoktatnak be,és amúgy nagyon rugalmasak.
2010. jan. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Kerületfüggő sztem.

Nálunk a kerületben szeptemberi felvétel van és decemberig tart a beszoktatás. Utána már nem lehet. A barátnőm is csak februáran vitte volna azt mondták nem lehet. Ahova a fiam jár oda viszont folyamatos a felvétel. Attól függ, hogy mennyi szabad helyük van, van-e várólista...stb. :( Érdeklődj utána az a biztos.

2010. jan. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

15:34-es vagyok.

Ahova a fiam jár ott egyszerre 4-en szokhatnak, mert 4 gondozónő van két csoportszobába és gondozónként egy gyerek.

2010. jan. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Budapest melletti városban lakom, fiunk március végi, mégis előző szeptemberben el kellett kezdenünk a bölcsit, különben nem lett volna helyünk. Végigsírtam azt a néhány hónapot. Otthon voltam egész nap, a tipegő babám pedig a bölcsiben, hogy majd márciustól visszamehessek dolgozni :( És mi még örülhettünk, hogy kaptunk helyet!
2010. jan. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nálunk Szegeden 2011 szeptemberére már 20 fő van a listán.Szóval jó időben be kell íratkozni.Ráadásul nekünk ez a bölcsi a körzetes,tehát pláne fel kellene,hogy vegyeék,de ha nioncs hely...
2010. jan. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.A lányomat áprilisban adtam be.

3 hét volt a beszoktatás.Már 3 nap múlva ott kellett hagynom egy órára,majd ott is aludt.Igazán már 1,5 hét alatt beszokott.

2010. jan. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!