Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovi kezdésre milyen gyógyzsere...

Ovi kezdésre milyen gyógyzsereket, multivitamint veszel gyermekednek? Hogy otthon legyen házipatikád

Figyelt kérdés
2014. aug. 21. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Na ez még nem jutott eszembe, hogy ezért külön gyógyszereket kéne beszerezni.

Lázcsillapító, meg sebtapasz egyébként is van itthon.

2014. aug. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tetűírtó...
2014. aug. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
tetűirtón jót nevettem :D amúgy nekem se jutott még ilyen eszembe... ahogy első írta ami van itthon elég az... miért kéne bármit beszerezni előre? ha beteg lesz úgyis orvos és ír gyógyszert.. ha meg nem, minek...?
2014. aug. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%

külön gyógyszereket nem de multivitamint,immunerősítőt és c-vitamint már beszereztem!

Jövőhéten el is kezdjük nyomatni,hogy mire megy oviba megerősödjön az immunrendszere!

Bár egész nyáron nem volt beteg de tavaly azért sajna havonta 1x biztos!

2014. aug. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel a bölcsit végig betegeskedte,így komplett gyógyszertárunk van itthon :( szteroidos kúpot írattam fel neki mert kruppos,ha szükség lenne rá.


Multivitamin. Bionom.hu-ról rendeltem Manó Mannát,Emóciót,meg Kuc-kuc teát,de majd még akarok 1-2 dolgot.Igaz egy kisebb vagyon,de még mindig olcsóbb lenne (ha beválna,ha nem akkor én nem kísérletezgetek többet) mint a folyamatos betegeskedés,meg kórházasdni...

2014. aug. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!