Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Összerogyhat a fáradságtól...

Összerogyhat a fáradságtól egy 2 éves gyerek lába?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom, ilyet most láttam előszőr.
2010. jan. 9. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen,ha kiindulok abból h a fiam,mászáskor is képes volt elterülni,mikor fáradt volt..már megy és ha nagyon fáradt,akkor össze vissza mennek a kislábai...
2010. jan. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Az én fiam (20 hónapos), és tegnap 20 percet aludt a szokásos két órája helyett, és este esett-bukott, neki ment az ajtónak, felbukott a saját lábában. Ijesztő látvány, de kipiheni magát, és minden megy tovább.
2010. jan. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, siman osszerogyhat. Az enyem is neha elesik, ha faradt, nem tud mar egyenesen menni. Sot, egyszer Apa vigyazott ra, es nem tette le idoben aludni napkozben, es a gyerek olyan faradt volt, hogy kaja kozben a tanyerba beleajult. Es meg arra sem ebredt fel, hogy az apja torolgette le rola a kajamaradekot. Na ez mar igazi faradtsag (le is toltam Apat rendesen, hogy miert hagyta ennyire kifaradni).
2010. jan. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 22 hónapos, és bizony mi is gyakran tapasztaljuk, hogy képes a végsőkig is elmenni, mielőtt lefeküdne aludni. Az én fiam úgy érzi, ha alszik, akkor fontos dolgokról marad le... Így nálunk is előfordult már, hogy a délutáni alváskor szó szerint beleájult az ágyba... Az egyik pillanatban még játszott, ugrált az ágyon, a következő pillanatban pedig eldőlt, mint a zsák, és elaludt. :)


Amikor fáradtak, olyankor össze-vissza dőlöngélnek, esnek-kelnek, rogyadozik a lábuk. Tudom, hogy ijesztő, de teljesen normális jelenség.

2010. jan. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat. Tényleg ijesztő volt, a térde mindig megrogyott és elkezdett mászni. Az a baj,

ha nem teszem le időben átesik a holtponton és olyan mintha részeg lenne. Ordítva énekel és tök furán viselkedik. Nehéz ügy nálunk az alvás.

2010. jan. 14. 20:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!