Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2-3 év körüli kisgyerekek...

2-3 év körüli kisgyerekek dolgozó anyukái! Mi a napi program, miután hazaviszitek a gyereket a bölcsiből/oviból?

Figyelt kérdés
Hogy osztjátok be az időtöket, hogy a "ház körüli" teendők is el legyenek látva és a gyerekre is elég időtök maradjon. Nemsokára megyek vissza dolgozni és egy kicsit úgy érzem, hogy a napi 8 óra távollét után valahogy jó lenne úgy szervezni a délutánokat, hogy a kisfiam ne érezze azt, hogy "elveszett" az anyukája. Szóval szeretném a délutánokat jól kihasználni, és minél több időt vele tölteni.
2010. jan. 8. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Lányom 4,5 fiam 2,5éves egyszerre kezdték az ovit/bölcsit. Hihetetlen nehéz volt kialakítani (bár a fiam alig múlt 1 azért kicsit más volt).

Most már belerázódtunk.Ha hazaérünk és jó idő van vagy épp esett a hó akkor az az első hogy udvar és kint játszunk. Ha rossz idő van akkor fel a lakásba és akkor én első körben főzök,addig játszanak vagy a fiam a kukta mellettem,mert imád főzni :) tehát ez is közös programnak fogható fel. Általában ha azt befejeztem akkor már tudunk együtt lenni. Még egy kis teregetés ha lejár közben a gép,de azt is a gyerekek akarják mindig kihozni, tehát szép lassan kialakul...

2010. jan. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
20 hónapos a kislányom. 15.30 körül érünk haza. Ha jó idő van,akkor estig az udvaron vagyunk, vagy elsétálunk boltba, játszótérre, stb. Ha rossz az idő, akkor irány a lakás. Egész délután vele vagyok, ebből kb. 1 órát csak vele foglalkozom a többi időben pedig vagy egyedül játszik (ez ritka) vagy csinálja velem amit én. Mosás bekészítés, teregetés, ruhaleszedés, elpakolás. Kajakészítés, vagy szerencsére én tudok fürdeni, hajatmosni mellette. Én ülök a kádban ő meg játszik mellettem. Vagy elvan egyedül, vagy dumcsizunk.
2010. jan. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!