Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Családi program - hogyan...

Családi program - hogyan altassam majd? 2 éves a kisfiam.

Figyelt kérdés
Vidéken két helyszínen lesz program holnap(ballagás). Minden település egymástól kb 20 km-re vn. 11:30-ra kell menni a ballagásra, utána ebéd másik településen, ahova azért mennénk szívesen, mert rég nem látott rokonok lesznek ott. Menjünk ebédre, és gyorsan induljunk majd haza, vagy hogyan kellene csinálni? Van valakinek ötlete?
2011. ápr. 29. 07:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Babakocsiban nem alszik el? Esetleg egy csendes szobában ha viszed a kisállatkáját meg a saját ágyneműjét?

Ha sehogy nem alszik máshol, én ebéd után hazavinném, 20 km nem távolság, ha felébredt még visszamehettek bulizni.

2011. ápr. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is babakocsi, ha még megvan. :-)

Ilyen alkalmakkor mi is abban altatjuk a kisfiunkat az udvar egy csendesebb sarkában. De ha van egy külön szoba, az még jobb.

2011. ápr. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igazad van! Attól félek csak, hogy az autóban alszik el míg a ballagásról jövünk, akkor pedig itthon nem tudom majd altatni. De azt hiszem megvan a megoldás! Eszembe juttattad. Mindenképpen haza indulunk ballagás után. A., Ha itthon leszünk, nem lesz alvásgond. B., Ha már az autóban alszik el: annál jobb, mert egyben tud aludni két órát!

Köszönöm! Sokat segítettél!

2011. ápr. 29. 07:56
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ahova megyünk, ott nagyon kicsi a lakás, hangzavar lesz, biztos nem fog elaludni. Babakocsiban meg sajnos már régóta nem marad meg, azért köszönöm az ötletet! :-)
2011. ápr. 29. 07:58
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként mi is megyünk ballagásra, és pont ilyen gondok miatt nem is visszük a 2 éves kisfiunkat... Egy idő után csak nyűglődne. Így ő ma nagyinál alszik.
2011. ápr. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is két éves a kislányom, előfordult már, hogy nem tudott délben aludni egy program miatt. Szerintem, ha elmentek ballagásra, utána meg megebédeltek, azt még kibírja és akkor hazafele aludhat az autóban! Ilyen korban már, ha csak egy órácskát is alszanak napközben, annak elégnek kell lennie estig!
2011. ápr. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!