Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kinek mettől meddig alszik 2...

Kinek mettől meddig alszik 2 év körüli gyermeke nappal és éjjel?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


19 hónapos a kislányom, hol este 9-től reggel 8-ig alszik éjszaka, hol 23 órától reggel 8-ig.

Délutáni alvás fél egytől 4-ig!

Üdv egy 19 hónapos kislány anyukája aki 25 hetes kismama is.

2010. jan. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

27 hónapos.

Este 8-fél 9 között fektetjük, attól függően, h mennyire fáradt, elalszik úgy fél 9-10 között vmikor. Reggel fél8-fél9 között ébred. Fél 1-1 között vmikor ebédelünk (ez rugalmasabb kicsit), utána közvetlenül megy aludni, és másfél-3 óra közöttit alszik.

Sokszor vannak kisebb eltolódások. Ha pl. reggel nem tud kakilni, van hogy másfél órát is ébren van a délutáni elalvás előtt, amíg nem sikerül neki...

2010. jan. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kislányom 20 hónapos. Este 8 - fél 9 körül alszik el és fél 7-kor kel fel. Napközben ebéd után 1-kor alszik el és 1-1,5 órát alszik.
2010. jan. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

25 hós a fiam.

Este 8kor fektetjük ( aztán vagy elalszik vagy nem..:( ) de reggel fél7kor kipattan a szeme akármi is van :(

12-13 óra felé rakom le aludni ha sikerül nagy nehezen elaludnia akkor 2-3 órát is alszik egyben, ha nem akkor többszöri felkelés-lefektetés után nagy nehezen alszik félórát, majd brutálisan nyűgös egész estig.

2 hónapja kezdődött ez a macera az alvás körül, előtte tökéletesen jól aludt este 8tól reggel fél7 ig és nappal pedig 11-13.30 ig vagy 14 óráig.

Nem tudom most mi lehet a baja :(

2010. jan. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom este 8- fél 9 között kerül ágyba, de kb 9-10 mire elalszik, általában azért fél 10-kor már alszik. Reggel 7-kor mindig kel, még akkor is, ha netán 11-ig fent van. Délután pedig 12 és fél 1 között megy az ágyba és 2-kor ébresztem, mert aludna 4-ig is és olyankor éjfélig fent van. Nálunk is 2-3 hónapja van ez a macerás alvás, előtte szépen aludt már 8-kor.
2010. jan. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Körülbelül este 10-től reggel 1/2 8-ig. Néha még 10-kor is alig lehet lefektetni.

Délután 3-tól, 1/2 4-től alszik, de teljesen változó, hogy mennyit. Van, hogy bő félórát, de van, hogy kettőt is.

Sajnos nem a legszerencsésebb így, de hiába van 1/2 8-tól fent, nem alszik el délután 3 előtt. Akkor viszont muszáj vagyok elaltatni, mert már kidől. Aztán estig megint pörög.

2010. jan. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Egyébként, ha egyáltalán nem alszik napközben, akkor sem tudom este 10 előtt elaltatni.
2010. jan. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fiam 2éves múlt.

Este 8kor megy aludni - apuka beül mellé,mert csak így alszik el. Aztán éjjel valamikor kiköltözik a kis párnájával,takarójával a kanapéra. Mi reggel fél7 kor kelünk,mert már bölcsis,mi meg dolgozunk. Viszont hétvégén ha fel is ébred reggel és látja mi még alszunk akkor vissza pihen.

Mi délben ebédelnünk és akkor szintén apás altatás után kb.1-1,5órát alszik.

2010. jan. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!