Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti, hogyan szólnátok a helyemben?

Ti, hogyan szólnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Itthon vagyok a 16 hónapos kisfiammal és 22 hetes terhes vagyok érdeklődnék ki, hogy szólt bent a munkahelyén a főnökének, hogy pocaklakója van. :) (ha a régi főnököm lenne akkor egyszerűen felhívnám de azóta szinte "átmosták" az osztályunkat (elég sok ember elment) és a főnök is új lett akivel még nem is találkoztam.
2010. jan. 3. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok mint te!Csak az én fiam 19 hós és 15 hetes terhes vagyok!a munkahelyemen szinte szóról-szóra ez történt ami nálad!Mondjuk van ott egy barátnőm ő tudja,és a munkaügyes is a régi kolléganő akivel jóban vagyok.Így szerintem a munkaügyest fogom felhívni ezzel a hírrel!Nincs olyan valaki akit már régóta ismersz?Ha nincs akkor csak egyszerűen menj be vagy telefonálj be és közöld velük a jó hírt!Mivel előbb-utóbb úgy is kiderül,hogy nem mész vissza dolgozni(még):)
2010. jan. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:) hát a régi ismerősös megoldást választottam, az az szóltam egy régi munkatársamnak, hogy beszélje meg a főnökkel(mert a főnök levelező rendszere épp mostanában mondta fel a szolgálatot) így én nem tudok vele beszélni. Telefonon nem akartam intézni mert nálunk mindent le kell papírozni mert utána csak pislog az ember, mert simán a szemére vetik, hogy nem is szólt.
2010. jan. 4. 22:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!