Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szeptembertől mehet a gyerkőc...

Szeptembertől mehet a gyerkőc bölcsibe, de jön a tesó, aki miatt ugye majd még sem mehet. Szólnátok már most, hogy lesz tesó vagy várnátok még vele?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy szólnék.

Elsőzör úgy volt , az enyém 2 évesen megy, de aztán úgy döntöttem csak 2,5 évese, szeptemberben.

Szóltam, hogy nem megy (ment) márciusban.

Meg is köszönték, hogy szóltam.

2011. márc. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Visszamész dolgozni addig hogy bölcsibe adod? Ha otthon vagy akkor miért megy bölcsibe? Hogy még az óvodára ráfogják hogy kell neki a gyerektársaság az hagyján, de hogy kétévesen elpaterolod otthonról, és vállalod a másodikat, ezt nem értem.
2011. márc. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha biztosan tudod, hogy nem megy, akkor szólj mindenképp. Mert akkor felvesznek mást a helyére, akinek szüksége van rá jobban, mert mondjuk pont dolgozni megy.

Egy jó tanács: ha úgyis jön a tesó, akkor bölcsibe már ne add a nagyot, csak oviba. Évekig gondozónő voltam, de én sem adtam volna be semmi pénzért.

2011. márc. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia, kislányom bölcsis 22 hós, 18hetes pocos vagyok, dolgozom, augusztusban szülök, kislányom marad a bölcsiben...van erre szabály hogy 21 hetes koráig (mm a tesó 21 hetes koráig maradhaz) utána megbeszélés kérdése...

nekem azt ajánlotta mindenki hogy ne vegyem ki akkor sem, nagyobb megterhelés hogy kiveszed a megszokott közegből, a barátaitól a gondozótól a napirendből, bele egy napirend nélküli káoszba, ahol nincs annyi időd rá mint azelőtt, meg még ott egy tesó is...na ez szerintem jobban megviselné

2011. márc. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"de én sem adtam volna be semmi pénzért"


nekem volt fiam, aki járt bölcsibe és oviba is

bölcsi 100x jobb, mit az ovi

2011. márc. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ne értsetek félre,azért nem szóltam még a bölcsiben,mert sajnos egy babánk már elment és ezt se tudhattam biztosra.Nem célom,úgy beadni,hogy én meg otthon vagyok a kicsivel.Viszont abba a helyzetbe sem szeretnék kerülni,hogy visszamondom a bölcsit és még sem lesz tesó,bár ne így legyen,akkor ő nem tud bölcsibe menni én meg dolgozni.

Azért köszi a válaszokat.

2011. márc. 27. 12:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!