Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit szólnátok hozzá?

Mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés

Barátnőtök a születendö gyerekének a te gyerekednek illetve közös barátnötök gyerekének a nevét adja.

Remélem érthetö


2011. ápr. 8. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Mindenki olyan nevet választ, ami neki tetszik.- Ez szíve joga. Mivel a vezetéknevetek gondolom más, így a babák, gyerekek se fognak azonos névvelélni :) Persze, nézhetjük úgy is, hogy annyi név van a naptárban, választhatna mást is... De ti se választottatok mást, már van két azonos keresztnevű gyerek a baráti körben ...

Nekem is volt egy barátnőm, aki ugyanazt a nevet szerette volna a lányának adni, ami az enyémé..még engedélyt is kért rá, én meg ezen csodálkoztam :)

2011. ápr. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem-nem.helyesbitek. az enyémet Johannának hivják barátnönkét pedig Kingának.és aki babát vár Johanna Kingának akarja hivni
2011. ápr. 8. 12:09
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Olyan nevet ad, ami neki tetszik, mi is oylan nevet adntunk a két gyereknek, ami nekünk tetszett, más nem érdekel(t).
2011. ápr. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
persze mindenki olyan nevet ad neki ami neki tetszik,csak hát tenyleg annyi név van a naptárban+lányom keresztanya
2011. ápr. 8. 12:15
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
én nem adnám.pont azért mert barátnők vagytok igy gondolom sokat találkoztok is.Ő gondlom a ti személyetek iránti szeretetből adja ezt a nevet,de én lebeszélném róla.Nem vagyok se örök barátság,se örök házasság párti.bármi történhet veletek.
2011. ápr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

szerintem csak ennyire kreativ.

a nagyobbik fiát is ugy hivják mint az eggyik szomszedja kisfiát

2011. ápr. 8. 12:25
 7/10 A kérdező kommentje:
ja és falun lakunk
2011. ápr. 8. 12:26
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Nem lehet h szeretetből csinálja? Mert szereti a lányod, és szeretné, ha az ö lánya is olyan legyen. Ezt bóknak is felfoghatod. :)

De az is lehet h szimplán nem tud dönteni, és ez a két név jutott az eszébe. :)

2011. ápr. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

Tény, hogy mindenki azt a nevet adja, ami neki tetszik, de nekem is furcsa, hogy több száz névből nem talál valaki másik nevet, csak pont azt, ami már van a családban, szomszédban, rokonságban 2-3. Itt nálunk is egy éven belül született két Vanessza, ugyanazzal a vezetéknévvel... jó lesz majd az óvodában nekik...

Én nem adtam volna azt a nevet, amit a barátnőim, de mindenki maga tudja.

2011. ápr. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Befolyásolhatják az érzelmek is. Tetszik neki a név, de szeret titeket is, szeretné, ha rátok emlékeztetné, stb.
2011. ápr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!