Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen rajzfilmeket néz 17...

Milyen rajzfilmeket néz 17 hós gyermeketek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 21:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
48%

Na én a válaszok felét nem hiszem el!!!!!!!

És aki azt írta, hogy egy 17 hós gyerek nem látja a tv-be mi megy csak villozó képek, az akkora BAROMSÁGOT ÍRT.

16 hós gyerekem, már több mint egy hónapja felismeri mi van a tv-be és mondja is.

6 hós koruktól tisztán látnak mindent, olvass utánna!!!!Istenem aki nem tudja minek ír!?

2010. jan. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
73%
A kérdező válaszával teljesen egyetértek.
2010. jan. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
34%

Utolsó, te is olvashatnál a témában, mielőtt lehurrogsz mindenkit! Pl. Vekerdy Tamás írásait.

Lehet, hogy fél évesen tisztán látja a valós világot, de nem a virtuálisat! Halvány gőze nincs, hogy amilyen képek váltakoznak a képernyőn (örült sebességgel), azoknak van köze egymáshoz, van összefüggés, van értelem. Mire felfogja az egyik képet, már rögtön ott a második, harmadik, századik. Nem tudja értelmezni, neki csak villogó képhalmaz, ami feleslegesen terheli az idegrendszerét. Nem beszélve arról, hogy a tvképernyő amúgy is állandóan frissül, még ha állóképet mutat, akkor is, és ez is károsítja a szemet és az idegrendszert. Persze ti babáitok mindannyian kivételek, ti tévéztessétek őket nyugodtan újszülött kortól!

2010. jan. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Szia, az én lányomat ugyan kevés időre köti le, de Eperkét néz, Ismerd meg Eperkét a dvd címe és óriásiakat kacag rajta, amikor a kutya vagy cica valamilyen pattogós szerephez jutnak :) énekli a betétdalt, persze a maga módján és mondom, negyedóránál tovább nem köti le, de imádja. A másik amit korábban néztünk egy vegyes dvd, azt végignézte és táncolt rajta inkább, az a betétdalos dvd, Lilybaba, Thomas, Pat és Stan, Gumimaci... ezek a dalok vannak rajta. Ezt sem nézte, inkább végigtáncolta, de leköti nagyon és míg ő táncolt én vígan főztem, és takarítottam. Be-be álltam hozzá táncizni és teljesen jól mulattunk. Gondolom erre voltál kiváncsi, szerintem te is olyan dvd-t keresel, ami leköti őt, míg dolgod van. Nincs ebben semmi rossz. Jaa, még azt hozzáteszem, hogy a lányom még a teleshop-os reklámokat is imádja. Le lehet pontozni :) nem tehetek róla, mellesleg tényleg napi fél óránál tovább abszolut nem köti le, de az nekem bőven elég az alvásidő mellett, mert egyébként nagyon sok törődést igényel. 21 hónapos és már folyékonyan beszél, tisztán és érthetően. Szóval van vele foglalkozva rendesen, ezért nem kell lehurrogni a kérdezőt sem, mert megkérdezte, milyen szabadsága lehet ilyen téren. :)
2010. jan. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Eddig 13 válasz érkezett a kérdésemre, de csak néhányan értik, hogy mi is ennek a gyakorikerdesek.hu oldalnak a lényege... segítek, akik kérdeznek, azok nem a kioktatást várják, hanem, bármily meglepő, választ várnak a kérdésükre.

Köszönöm a válaszokat.

2010. jan. 4. 22:23
 16/24 anonim ***** válasza:
28%
Akkor ha én felteszek egy kérdét, hogy milyen cigit vegyek a 10 éves gyerekemnek, és egyesek azt merik válaszolni, hogy semmilyet, akkor vegyem személyes sértésnek és kioktatásnak?! Inkább el kellene gondolkodnod a reakciókon!
2010. jan. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
28%

A kérdésed így szólt: "Milyen rajzfilmeket néz 17 hós gyermeketek?"


Ha én erre azt válaszolom, semmilyet, mert szerintem még nagyon korai, akkor nem értem a kérdésed és kioktatni akarlak????!!!!

2010. jan. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy évesen kezdte a Teletabies-el de lehet, hogy ehez a meséhez már idős a te babád. Nálunk nagy kedvenc volt mind a négy része. Főleg karácsony előtt a karácsonyi része.Nem igaz, hogy nem tudja felfogni. Volt olyan rész ahol a tabi meglocsolja a virágokat és ő azzonal ment és meg kerste a locsolókannáját amit előtte soha nem használt mert nem szerette és oda ment és imitálta ő is a locsolást a virágokon.Pedig ekkor még csak egy éves volt. Most a Sussy és a tekergő a nagy kedvenc. Imádja a kutyákat. De ez meg még szerintem nem neki való. De ő imádja és már reggel arra ébred, hogy mondja kapcsoljam be a mesét(18hónapos).De szerintem nekik való még a Dóra is és a Thomaszos mese is.
2010. jan. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
A Thomasznak olyan száraz és körülményeskedő a szövege, hogy még én is alig értem.
2010. jan. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

A "semmilyet" válasz az nagyon jó, mert a kérdésre válaszoltál. Nem?

Gyerekek, itt értelmezési problémák vannak, úgy látom. Sztem a kérdésre adott válasz, miszerint, "inkább meséljek neki", a nem jó válasz. De nem bonyolítom, mert még egyesek ezt is félreértik..


Ezennel a vitát berekesztem. És pont!

2010. jan. 5. 13:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!