Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen rajzfilmeket néz 17...

Milyen rajzfilmeket néz 17 hós gyermeketek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 21:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
Többnyire a bebetv megy.De készülök beszerezni a süsüt, vukkot és a többi retró mesét.
2010. jan. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
30%
17 hós gyerek már tv-t néz? Az igen.. nehogy könyvből olvass fel neki, nehogy máshogy foglald le, szoktasd hozzá már ilyen idősen a hülye tv-hez..
2010. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
42%

Komolyan mondod, hogy a 17 hós gyerekedet a TV elé ülteted???... 8-O


A villódzó képsorok nagyon rossz hatással vannak az idegrendszerére, arról nem is beszélve, hogy fel sem fogja, mit lát, csak színes villódzást!


Ülj le inkább vele és énekelj neki, ringatóst játszatok, vagy mesélj neki!... Bújócskázóst, vagy kockaépítést...

2010. jan. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
36%

Én csak zárójelben írok, mert nincs gyerekem (így tapasztalatom sem), de az a bebetv...

Nem csodálkoznék, ha a rajta felnőtt emberekkel bármit meg lehetne tenni, átverni, ...

Szerencsére már más van helyette, de még az unokatesóimnak (3-4 évesek) se engedtem volna, hogy nézzék.

Tiszta agymosás.


Egyetértek a meseolvasós javaslattal.


23/F

2010. jan. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kioktatást. Egész nap a könyveket bújjuk, mert nagyon szereti őket nézni, természetesen olvasok is neki. Pl. A Zsákbamacska c. könyvet szószerint rongyosra olvastam neki, mert minden nap végig kell olvasni az összes verset. Remélem megfelel nektek a nevelési irányultság. DE! Minek írtok, ha nem is a kérdésre válaszoltok?!! Az ilyentől elszáll az agyam. Hát Ti miért nem a gyerekkel foglalkoztok ilyenkor ahelyett, hogy nekem írtok tök feleslegesen?!


Az 1. választ köszönöm.


Még valami: ha vki azt kérdezi, hogy hogyan készítse el a gyereknek a krumplifőzeléket, akkor az azt jelenti, hogy csak azzal akarja eteti őt? Ember.....gondolkodj és ne próbálj oktatni tudatlanul.


Elnézést a kirohanásért a többiektől, de néha nehezen viselem az emberi butaságot....

2010. jan. 3. 21:56
 6/24 anonim ***** válasza:
50%

Az enyém 18 hós, mostanában nem érdekli semmi mese.

1 hónapja még megnéztük délelőtt a Mickey egér járszóháza című mesét a Disney csatornán. Mindig ismétlik, már kívülről fújom az egészet. Bekapcsolja kisfiam a tévét, nyomogatja majd kikapcsolja és játszik tovább.

Én leültem vele és magyaráztam, hogy mi van a mesében és rengeteget tanult belőle.

Időnként a Micimackó zűroldót is néztük, van plüss figuránk is és közben azzal báboztam neki.

Szóval most valahogy nem köti le a tévé.


A sok szuperanyuka véleménye meg engem sem érdekel, mert tudom, hogy nem leb..szom a gyereket a tévé elé, hanem közben foglalkozom vele.

2010. jan. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
49%

22.23 vok

azon voltam egyedül kiakadva, hogy a sogoromék egy éves gyerekének a kedvence a Jégkorszak volt. :(

Na ők télleg otthagyták a gyereket tévézni.

2010. jan. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
22%
17 hónapos????? SEMMILYET!!!!
2010. jan. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
22%
Semmit.
2010. jan. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
28%
Az én 17honaposom sem néz tv t
2010. jan. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!