Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Valami nem stimmel, mit...

Valami nem stimmel, mit csináljak?

Figyelt kérdés
18 hónapos babámmal tök jól elvagyunk napközben. Viszont ha néha néha ott hagyom anyósnál vagy anyunál, akkor ha megérkezem, teljesen elutasít engem. Zokon veszi ha puszit kérek, eltol, hisztizik és futás a mamához. Eléggé megvisel hogy halvány jelét nem látom hogy hiányoztam volna neki.
2010. jan. 1. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
nálunk is ugyanez van. Megkérdeztem sok mindenkit, és elvileg ez normális viselkedés. Engem még levegőnek is szokott nézni órákig. Elég szarul esik, de majd csak kinövi.
2010. jan. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez tényleg teljesen természetes. Nem annak szól, hogy rossz anya vagy, hanem kicsit megviseli, hogy elmész és magára hagyod, nem tudja másképp kifejezni, ha haragszik. Azt írod, hogy nem látod, hogy hiányoznál neki. Épp azért csinálja, mert hiányoztál neki!!
2010. jan. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak egy pl: elmentünk tegnap párommal szilveszterezni, addig Anyósomra hagytuk a kislányt. Együtt lakunk, tehát nem volt nagy megrázkódtatás. Este ugyanúgy megetettem, megfürdettem, lefektettem, stb. Anyósnak csak a reggeli cécót kellett vállalnia. Dél körül felébredtem, rohantam ki a lánykámhoz hogy gyere adj egy nagy puszit, erre felpofozott és oda rohant a nagyihoz és neki adott puszit. Aztán kapott a fenekére a pofozkodásért, azóta nyavalyog ha csak fel akarom emelni. :(
2010. jan. 1. 20:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hiba volt bántani, mert a pofont azért kaptad, mert otthagytad. Ezt ő még másképp nem tudja kifejezni. Bölcsibe dolgozom és nagyon sok gyerek igy reagál ha jönnek érte a szülök, de ezt ők nem bántásból teszik hanem mert el vannak keseredve és így fejezik ki, hogy igen is haragszom rád mert itt hagytál.Megmagyarázni még nem tudják, ezért inkább elfordul, pofozkodik, nem ad puszik... Ne bántsd ezért, hanem próbáld megérteni!
2010. jan. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
első vagyok. Hát szerintem se kellett volna a seggére ütni.Én ilyenkor elvonulok és hagyom had legyen mással. Aztán eltelik egykis idő és ő jön oda hozzám megölel, és olyan mint rég.
2010. jan. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát Nálunk nem divat a pofozkodás, így ezt semmilyen helyzetben nem engedem meg. A fenékre csapást meg nem úgy kell elképzelni, hogy kékre lilára verem a lányomat!!! + ha azt venné zokon hogy ott hagyom, akkor hiányolna akkor is mikor ott hagyom, de nagy örömmel int "pá"-t és kész. Ha magára hagyom az meg nem változtat semmin. Mivel Rám sem hederít, akkor egész nap. És hozzá teszem, annyiban változott még a helyzet, hogy ha itthon vagyok, akkor sem jön hozzám egyszer sem.
2010. jan. 2. 12:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én lányom is ilyen,ezért én nem hagyom senkire,hanem bevonulok vele a szobába szinte egész nap.(mi is együtt laknuk a nagyszülőkkel)
2010. jan. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: Én azért szeretem ott hagyni néha (kb 2-3 hetente pár órára), mert nagyon igényli a társaságot, szeret mindenkit, még az idegenekkel is jóban van. Az nem elégítené ki hogy csak Velem van mindig. Nincs is ezzel baj, nagyon is örülök hogy van hova vinnem. Csak már enyhén szólva átestünk a ló túl oldalára.
2010. jan. 2. 14:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!