Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Libero pelenka 5-ös más is...

Libero pelenka 5-ös más is észrevette, hogy valami nem stimmel?

Figyelt kérdés
Nem vettétek észre aki ilyen pelenkát vett mostanába, hogy már minimális pisi után is kikristályosodik valahol megnyilik a belseje?Eddig semmi bajom nem volt vele, de most szörnyü!
2011. márc. 18. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is kiakatam irni pont!a 4-sel nekünk sem volt bajunk!Sokszor át kellett öltöztetnem az utobbi 2 hétben!
2011. márc. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nemrég vettünk mi is 5-ös méretet,most minden reggelre teljesen elázik a fiam,pedig eddig soha nem volt ilyen gondunk.Biztos valami gyártási hibás lehet.Van itthon 6-os is /olcsón hozzá jutottunk/ gondoltam az jó lesz éjszakára,talán többet felszív.Mivel kb ugyan akkor vettük mint az 5-öst valószínűleg ugyan az a gyártás lehet mert abban is átázott.Most vettem más márkás pelust,a libero meg jó lesz nappal,meg a bölcsiben.
2011. márc. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én tavaly használtam a fiamnál a 4-es méretű liberót.De akkor még csillagok voltak rajta.Azóta megváltoztatták a mintát és a minőséget is.Sajnos mióta ez az új minta van borzalmas a minősége a pelusnak.Áttértünk más pelusra.

8 hónapja használjuk a happy bella pelust és soha semmi bajom nem volt ezzel a pelussal.Mindig akkor veszek belőle amikor le van értékelve most 33 forint volt darabja.

Ilyenkor betározok pelusból 3 hónapra:)

2011. márc. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!