Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudtam, hogy valami nem stimmel!?

Tudtam, hogy valami nem stimmel!?

Figyelt kérdés

Március 2án jött meg, tartott 6ig. Fogamzásgátlót szedtem viszont középidő tájt kihagytam egy szem foggátlót. Ezzel kapcsolatban már kérdeztem is. 31én meg is jött(előtte furán éreztem magam, fáradékony voltam, görcsöltem stb). Viszont nem volt az igazi, nem volt nagyon meg, meg inkább nagyrészt barnáztam.1-jén délután már abba is maradt a menstruációm. Ilyen még soha nem volt, hogy másfél napig van meg. A tüneteim még mindig meg vannak. Nagyon fáradékony vagyok, görcsölget néha enyhén az alhasam, a szagokat nagyon megérzem és eléggé hisztis is vagyok. Tesztet most nem tudok venni, majd csak valószinű, hogy holnap. Szerintetek terhes vagyok? Örülnék neki, ezzel nincs gond, csak most kicsit meglepődtem, hogy mi van mert még ilyen sosem volt.

Nem kérek lehurrogást!


2011. ápr. 3. 12:20
1 2
 1/15 kisnita ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes. Ha 6.-án múlt és 31.-én ismét megjött akkor elvileg nem lehetsz terhes... Szerintem a fog.gátló zavart be neked és azért jött meg ilyen furán. Minden esetre ha szeretnél babát akkor drukkolok neked :) Vegyél holnap egy tesztet és írd meg mi lett az eredmény!
2011. ápr. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hat figyelj, ha nekem egyszer peteeresem volt RENDES fogamzasgatlo-szedes mellett, akkor te is siman lehetsz terhes akar 1 szem kihagyasatol is. Meg akkor sem 100%-os a vedelem, ha valaki rendesen szedi. Ha nem lenne esely terhessegre rendes szedes eseten, akkor a fogigatlo Pearl-indexe is azt kellene ,hogy mutassa, hogy 100%-os a vedelem, ergo egy evben 100 nobol ezzel a modszerrel 0 esne teherbe, de ez nem igy van.


Tehat: tesztelj mihamarabb!

2011. ápr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hát mivel kihagytál egy szem fog.gátlót, úgy már lehetsz terhes. Főleg így, hogy eddig mindig normális mensid volt meg nem voltak ilyen tüneteid amik most vannak! Valami biztos van! De az is lehet, hogy emiatt a kihagyott fog.gátló miatt, csak egy picit megzavarodott a ciklusod, hát majd kiderül.

Szerintem tesztelj, amikor tudsz!

2011. ápr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy valami bekavart és tényleg ven vagyok terhes, de a tünetek csak ott vannak...ami a legviccesebb számomra, hogy az előző terhességem elején kiló számra ettem a májkrémes kenyeret amit előtte utáltam, most megint egyfolytában ezt eszem :D Jó ezt nem fogom fel tünetnek, csak olyan érdekes számomra :D
2011. ápr. 3. 12:38
 5/15 anonim ***** válasza:
ha rendszeresen szedted a gyógyszert,hosszabb ideje,akkor annak védenie kell,nem csak egy,-hanem akár több szem kihagyása esetén is.mert a gyógyszer a szervezetben van és hosszabb ideig véd,nem csak egy napig.szerintem ez miatt nem estél teherbe.bár,van,aki a gyógyszer mellett is terhes lesz:)
2011. ápr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
szeptember óta szedem.
2011. ápr. 3. 12:54
 7/15 anonim ***** válasza:
2. valaszolo voltam: Ird meg a teszt eredmenyet mindenkeppen, mert engem erdekel.
2011. ápr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Harmadik válaszoló vagyok:

A hormonok sajnos sok mindenre képesek...:( Nekem is voltak már valódi igazi terhességi tüneteim, és mégsem voltam még terhes...így most hiába van ugyanaz a tüneted, mint mikor terhes voltál, nem biztos hogy most is azt jelenti.

2011. ápr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
mindenképp megirom :)
2011. ápr. 3. 13:48
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 évig szedtem folyamatosan, kisebb kihagyásokkal egy gyógyszert.. A 10. évben szépen terhes is maradtam, pedig nem maradt ki egy szem sem, mindig ugyanakkor vettem be... A mai gyógyszereknek annyira kicsi a hormontartalmuk, hogy elég, ha csak lebetegszel vagy kihagysz egy szemet és máris lehet peteérésed... Az orvosok is csak óvatosságból mondják, hogy folyamatos gyógyszerszedés után ennyit vagy annyit kell várni a "babaprojekttel". viszont, ha gyógyszer mellett esel teherben, rögtön tájékoztatnak, hogy nem lehet gond a babával, mert ha így is összejött, csakis nagyon életrevaló lehet :)
2011. ápr. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!