Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudtam, hogy valami nem stimmel!?

Tudtam, hogy valami nem stimmel!?

Figyelt kérdés

Március 2án jött meg, tartott 6ig. Fogamzásgátlót szedtem viszont középidő tájt kihagytam egy szem foggátlót. Ezzel kapcsolatban már kérdeztem is. 31én meg is jött(előtte furán éreztem magam, fáradékony voltam, görcsöltem stb). Viszont nem volt az igazi, nem volt nagyon meg, meg inkább nagyrészt barnáztam.1-jén délután már abba is maradt a menstruációm. Ilyen még soha nem volt, hogy másfél napig van meg. A tüneteim még mindig meg vannak. Nagyon fáradékony vagyok, görcsölget néha enyhén az alhasam, a szagokat nagyon megérzem és eléggé hisztis is vagyok. Tesztet most nem tudok venni, majd csak valószinű, hogy holnap. Szerintetek terhes vagyok? Örülnék neki, ezzel nincs gond, csak most kicsit meglepődtem, hogy mi van mert még ilyen sosem volt.

Nem kérek lehurrogást!


2011. ápr. 3. 12:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Utolsó: És neked volt valamilyen vérzésed? Olyanra gondolok mint amilyen nekem volt.
2011. ápr. 3. 17:08
 12/15 anonim ***** válasza:
Igen volt, teljesen olyan, mint máskor... sőt! Az első két hónapban... így aztán csak a 9. héten derült ki, hogy jön a baba.. (rutinvizsgálaton!) Nekem nem volt semmilyen tünetem, kivéve, hogy már 8-kor képes voltam elaludni..
2011. ápr. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Na, teszteltél?
2011. ápr. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
igen. pozitiv lett :)
2011. ápr. 4. 16:42
 15/15 kisnita ***** válasza:
Meglepődtem. Gratulálok tiszta szívből és jó egészséget kívánok neked és a babának :)
2011. ápr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!