Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 19 hós gyerkőccel hogyan...

19 hós gyerkőccel hogyan közelítitek meg a karácsonyt?

Figyelt kérdés
Közösen díszítitek a fát vagy a Jézuska hozza? Melyik a jobb? Az ajándékot persze a Jézuska csempészi oda de a fás kérdésen vacilálok!!! Ki hogyan csinálja? Hogyan telik majd az Ádám Éva?
2009. dec. 22. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk tavaly volt 2 éves a kislányom, és a fát is a jézuska hozta!Nagy volt az öröm a csillogás láttán mikor felébredt!Ebéd utáni alvás alatt díszítettünk apával, és mire felébredt állt a csoda a nappaliban!A lányom nem jutott szóhoz, csak nézte minden oldalról, és csodálta!
2009. dec. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem is jobb ha a fát is a Jézuska hozza! Van aki azt mondja, hogy a közös fadíszítés milyen nagy öröm a gyereknek, de szerintem ez csak egy a közös programok közül, hamar feledésbe merül. De az a csoda, misztikum, hogy a Jézuska hogyan, mikor csempészte be a fát, sokkal mélyebb nyomot hagy a gyerekekben. Én 38 éves vagyok és máig melegség tölt el ha erre gondolok, hogy mennyit agyaltam rajta, hogy mikor és gogy vitte be a Jézuska az emeletre a fát.Szerintem ezt a csodát nem vedd el tőle. Most még nyilván ez így nem jut eszébe, de ha egyszer együtt díszítitek, arra már emlékezni fog és már nem tudod megváltoztatni.
2009. dec. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én először ugy gondoltam h együtt fogják feldisziteni apával a fát. De ahogy itt olvastam az előző két választ, nállunk is az lesz h a délutáni alvásnál lesz feldiszitve, és a Jézuska hozza. Én is nagyon sokáig agyalta rajta gyerekként h hogy kerül oda a fa alá az ajándék a Jézuska álltal :) és jo volt :)
2009. dec. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is a Jézuska hozza a fát. ugy tervezzuk, hogy a délutáni alvás alatt díszítjuk majd fel, így tényleg meglepi lesz majd. délelott gondolom takarítás, fozés, délután a fa díszítése, ajándékok kicsempészése:)
2009. dec. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az a legnagyobb élmény egy gyereknek ha elhiszi, hogy a Jézuska hozza a fát és az ajándékokat. Na és mekkora meglepetés amikor egyszer csak ott áll a karácsonyfa. Nálunk eddig a fa látványa nagyobb élmény volt mint az ajándékok. Kislányom amikor meglátja 10 cm-el a föld felett van és szó nélkül bámulja a hatalmas szemeivel hosszú percekig. Leírhatatlan érzés ezt látni. Ha együtt diszititek a fát ez a csodálkozás és melepetés elmarad. A kisfiam 1 éves, ez lesz az első igazi karácsonya. Már nagyon várom az idén mit szólnak hozzá :)

Boldog Karácsonyt mindenkinek!

2009. dec. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!
2009. dec. 23. 10:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi a közös díszítés mellett döntöttünk. Az ajándékot persze a Jézuska hozza. Olyan sok díszített fenyőt látott már: boltokban, bölcsiben, stb, hogy már megszokott látvány. A fenyőt is együtt választottuk ki.
2009. dec. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 bucibabuci ***** válasza:
lehet fura, de mi ma délután öltöztettük fel a fát, vagyis inkább 3 éves lányom, este igazítok rajta, hátha nem veszi le érte a fejem:)
2009. dec. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem 4 éves a kislányom, így már nem alszik du, és elrakni sem tudom arra az időre míg díszítünk, mert mindenhol ez a du-i program, így úgy döntöttünk hogy idén először együtt díszítünk!Tavaly még a Jézuska hozta, igaz akkor sem az alvásidőben, mert már nem aludt, hanem ebéd után belevágtam a fürdőkádba, és mivel órákig tud pacsálni bőven volt időm!Hogy ne legyen feltünő, mikor kész voltam, és is beugrottam a vízbe, és együtt mentünk be mikor apa mondta hogy látott nálunk valakit!Volt ám ámulás-bámulás!És azt mondta "Anya azért kaptam ilyen szép fát, mert nem sírtam a hajmosásnál, és megmostam a fülem is"!
2009. dec. 24. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk a Jézuska hoz mindent és remélem, hogy még sokáig elhiszik, hogy ez igy van. Én emlékszem addig volt a legjobb a karácsony amig elhittem, hogy a Jézuska hozza a fát és az ajándékokat. Már úgy várom a ma estét :)

Mindenki máshogy látja jónak és másképp csinálja, a lényeg, hogy nagyon BOLDOG KARÁCSONYT kívánok mindenkinek!

2009. dec. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!