Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van még olyan baba az enyémen...

Van még olyan baba az enyémen kívül aki nem tud villával, kanállal enni?

Figyelt kérdés
Kislányom 17 hónapos és még nem mondhatnám hogy eszik egyedül. Egyszerűen még nem megy. Viszont szinte minden evéssel kapcsolatos kérdésnél azt olvasom, hogy az ilyen idős babák már egyedül esznek!? Csak mi vagyunk ennyire lemaradva? És hogyan tudnám neki megtanítani?
2009. dec. 22. 17:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Ráér még. De azért megnyugtat kicsit h nem csak az én gyerekem ilyen. az én fiam 21 hónapos lesz jan10.én, és kb 17 hós lehetett mikor villával elkezdett enni. Na meg persze kézzel, de ez a mai napig tutin megy neki :). A kanalat azt pár napja kezdte el használni evésre. Megy neki, nam valami jol, de nam pancsol szét sok kaját vele :)


Én mindig azzal nyugattam magam h ovodára tuti megtanul enni :)

2009. dec. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ne aggodj

Nekem most 3,5 éves a fiam. Két és fél évessen került bölcsibe. Én szégyenkezve közöltem nem tud a gyerekem egyedül enni még kanállal sem. Azt mondták nem gond megetetik és majd megtanulja. 3 nap mulva ebédnél a gyermekem mindenki meglepetésére elkezdett egyedül enni mert a gondozónéni nem ért azonnal rá. Itthon még kb fél évig eljátszotta a nem tudok enni elöadást, de ma már tisztán és szépen eszik itthon is.

2009. dec. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
1 évesen késsel villával? Az igen. Az én gyerekem 3,5 éves, de kést még nem adtam a kezébe. Kanalat, villát igen. Szerintem nem esznek ennyi idős babák egyedül csak esetleg szeretnének és próbálkoznak. Az evés egyébként is nagyon fárasztó és unalmas dolog pláne egy kicsinek, úgyhogy teljesen kizártnak tartom, hogy egyedül megeszik rendes mennyiséget. Két kanalas módszerrel eszünk mi is. Vagy egyedül eszik pár kanállal ésha megunja akkor én etetem.
2009. dec. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!