Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor cseréltétek le a Baba...

Mikor cseréltétek le a Baba műanyag kanalát hagyományosra? És mikortól eszik villával?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:

egy eves kora korul :) trukkbol csinaltam, egyszer ketszer be is valt, hogy azzal kapta az o kajajat, es ugy megette.

kis piros muanyag kanalat kapott, amibol a joghurtot szoktam enni. kb harom nap alatt "rakapott" azota szinte csak azzal eszik. neha neha mar femkanalat is kap. szerintem a villa meg messze van :D

1 eves 1 honapos baba anyukaja

2010. ápr. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én vegyesen etettem műanyaggal és fém kanállal is, mert pl a levest nem lehet műanyaggal megenni.

14 hós kora óta adtam a kezébe az evőeszközt, előtte felesleges, mert csak pancsol, de 15-16 hósan könnyen felszúrta a nagyobb falatokat villára is. Van olyan kaja amit könnyebb villával ennie.

Most 21 hós, egyedül eszik szépen, néha kell kicsit segítenem.

2010. ápr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!