Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire nehéz 2 gyerekkel...

Mennyire nehéz 2 gyerekkel anyagilag? Ahol jut az egyiknek jut a másiknak is?

Figyelt kérdés
Van 1 kétéves lányom,és terhes lettem megint.Nemélünk fényesen,de meg van mindene a gyereknek.Férjem raktáros a fűzetése átlagos,én rehabilitációs járadékon,és gyesen vagyok.Szerintetek mi legyen,legyen tesó?
2009. dec. 22. 10:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Ahol van egy pici, ott nagyon sok minden már tényleg van, ami örökölhető, ahogyan már más is írta. A nagy tétel tényleg a ruha, tápszer, a pelus és később a bébiétel, ha üveges. Ezekre pedig van olcsóbb megoldás. Ruhát én is veszek a Teszveszen, biziben. A tejre is rá lehet erősíteni, hogy ne kelljen tápszerezni, egy tapasztalt anyukának ez már biztosan megy. Mi mosható pelusozunk, ha érdekel, írd be a keresőbe a mosható pelus keresőszavakat és rengeteg mindent találsz róla, az elsőnél még nekünk sem volt, most a második babánál eldobhatósat szinte nem is veszek. Nekem szerencsém van, mert tudok varrni és miután 2-t vettem, rájöttem, ilyet én is tudok, de, ha megveszed is olcsóbb, mint az eldobhatós és nem is nagy macera az egész mosás-dolog. Az üveges étel helyett, pedig fincsiket lehet főzni. Remélem segítettem és lesz tesó. Boldog Karácsonyt!
2009. dec. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

A párom viszont nagyon jó körülmények között nőt fel,de olyan érdekes a családja egyszerűen elmennek egymásmellet.Olyan mind ha ott csak a pénz dominálna,ad adok a fiamnak 10 000Ft ezért cserébe jópofát vág,és eljátsszuk a szerető családot.Náluk ez van.

Az én családomba viszont szeretettel készítjük a szülinapi tortát,és az az ajándék.És anélkül is szeretjük egymást,hogy lefűzetnék a másikat.Szerintem az szánalmas aki füzet egy jó szóért,az érzelmek nem mérhetők pénzbe.

2009. dec. 22. 11:24
 23/26 anonim ***** válasza:

Még annyit fűznék hozzá, hogy én 14 éves koromban, amint kijártam a 8-ból, elmentem felszolgálni nyáron (Balcsinál lakunk, könnyű volt) és a megkeresett pénzemből vettem meg a sulira a dolgokat is. Sose felejtem el: 7500 Ft volt a havi fizum (akkor ennyi volt a minimálbér). Értékeltem azt a pénzt és az én gyerekeim is el fognak menni dolgozni, mert a saját maga megkeresett pénzzel másképp bánik az ember.

Aki pedig hetente 10 ezret ad a kamasz gyerekének...hát én nem tenném!

2009. dec. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Veszprémiek vagyunk balaton innét 10 perc.Nagyon úgy nézki megtartjuk a picurkát majd lesz valahogy.Nagyon sokat gondolkoztunk ezen de ez a kis csepp nem tehet semmiről Ő csak élni akar.Úgy hogy augusztusban babázunk megint:))De jó!És köszönöm sokat segítetek!
2009. dec. 22. 15:40
 25/26 anonim ***** válasza:
Örülünk, és drukkolunk nektek! Boldog karácsonyt!
2009. dec. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
BOLDOG KARÁCSONYT!!KÖSZÖNÖM!!
2009. dec. 24. 13:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!