Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Unalmas játszani egy 1,5 éves...

Unalmas játszani egy 1,5 éves gyerekkel?

Figyelt kérdés
Tegnap a férjemre kellett hagynom másfél órára a lányomat,és mikor elindultam ,láttam ,hogy olyan unott fejjel ül a szőnyegen és megkérdeztem,hogy mi baja?Un játszani a gyerekkel???Erre azt válaszolta,hogy őt totál kiborítja,hogy 50x kell megnézni egy képet és elmondani mi van rajta,meg nagyon unalmas neki játszani a gyerekkel?A Ti férjetek tud játszani másfél éves gyereketekkel?
2011. nov. 19. 08:41
 1/8 A kérdező kommentje:
húúúú,így visszaolvasva elég kusza fogalmazás...remélem értitek:)
2011. nov. 19. 08:42
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem 2 éves a fiam,de pont a múltkor mondta a férjem,hogy nincs türelme az ilyen játékokhoz.a férfiak másként működnek.
2011. nov. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én férjem tud játszani a 2 éves fiunkkal. Csak nagyon ritkán tud vele játszani a munkája miatt. Bírkóznak, autóznak, labdáznak, nyomkodják a telefonját, elmennek sétálni stb.
2011. nov. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én férjem is unja kicsit és ha szívemre teszem a kezem van hogy én is, ezt hogy mindig ugyanazt a mesét kell nézni, olvasni ugyanazt a könyvet képet nézegeti hatszázötvenszer ugyanazt elmondani (mi ez??) de szerencsére ez ritkán fordul elő és hát ez ezzel jár.:)

Mondjuk nem másfél óra alatt unja meg az én férjem se...hanem mondjuk napok alatt (de 1 napra lettek csak kettesben hagyva egyenlőre)

2011. nov. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az én férjem tud játszani vele.ugrálnak, táncolnak, autóznak, mesél neki, birkóznak. 15 hónapos kislányunk van.
2011. nov. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én férjem is tud és szeret a fiammal játszani, most 2 éves.

bevallom, régebben nekem volt olyan gondom, hogy néha untam vele játszani :(

de mióta rendesen játszunk, legozunk, festünk, gyurmázunk, vonatozunk, stb. azóta én is ezerszer jobban élvezem :)

nekem valahogy nehezen megy az, hogy üljek a földön és milliószor tegyek fel egy építőkockát amit egy másodperc múlva levesz és a kezembe teszi, hogy újra tegyem fel. de azért igyekeztem, de tényleg örülök, hogy már elmúlt az az időszak :)

2011. nov. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Valamelyik nap el kellett ugranom valahová, így apára hagytam a lányunkat, mondván:fél óra múlva jövök.Közölte, hogy akkor kikapcsolhattam volna a gépet, mert ő így nem tud gépezni, ha nem viszem a gyereket.(Jelzem:a gyerek nagyon jó elvan magában a szobájában ami 2 méterre van tőlünk és játszik egyedül akár 20 percet is, aztán elindul megkeresni apát vagy anyát és ha megvannak adni kell neki másik játékot és azzal ugyanúgy elvan.)

Mire hazaértem az összes játék szanaszét hevert, mert játszottak.A lányunk hatalmasakat kacagott, mert apa bújócskázott vele, a térdén lovagoltatta, kirakóztak, labdáztak, mindent.Mindezt kb 30 perc alatt.

Nálunk azt kell, hogy mondjam, hogy apa 100* jobban elvana gyerekkel mint én, mert nekem ha le kell ülnöm vele 20 percre, akkor nagyon unom magam (az előttem szólók már írtak a monotonitásról)és azon agyalok, hogy mi dolgom van a lakásban amit el kéne intéznem én meg itt ülök...

Szégyellem is magam emiatt, de legalább apával jól elvan a gyerek, én inkább tanítgatni szeretem:)

10,5 hós kiscsaj anyuja

2011. nov. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát 100*az én férjem se mond el neki mindent,de imádnak együtt játszani születésüktől fogva.megtalálják a módját hogy és belejönnek,hogyan kivel mit jó játszani,amit a párom játszik a fiunkal,azt én nem tudom és tőlem nem is várja el a gyerek és ugyan igy vissza is.egymásra kell hangolódniuk.
2011. nov. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!