Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire nehéz 2 gyerekkel...

Mennyire nehéz 2 gyerekkel anyagilag? Ahol jut az egyiknek jut a másiknak is?

Figyelt kérdés
Van 1 kétéves lányom,és terhes lettem megint.Nemélünk fényesen,de meg van mindene a gyereknek.Férjem raktáros a fűzetése átlagos,én rehabilitációs járadékon,és gyesen vagyok.Szerintetek mi legyen,legyen tesó?
2009. dec. 22. 10:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
18%
Ne, ne legyen. A gatyátok rá fog menni. Nővéremnek két éves a kisfia, a második baba pont ma 8 hetes, de 8 hét alatt teljesen kipucsították magukat anyagilag. Ebben a gazdasági, pénzügyi helyzetben bőven elég az egy gyerek.
2009. dec. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%

Anyagi okok miatt soha nem lennék képes elvetetni gyereket.

A nagynak is szüksége van testvérre.

Nem minden a pénz. Ahol jut az egyiknek, ott a másiknak is.

Ha nem éltek fényesen, az éppen elég.

Van állás, van hol lakni.

2009. dec. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Szia!Nem hinném,hogy 1 8 hetes baba olyan sokba kerülne,föleg ha szopik akkor csak pela kell neki.A 2 évsnek meg nincsenek akkora igényei,hogy ne lehessen teljesíteni úgy hiszem.Akkor van gond mikor suli,meg olyan ruha,kirándulás,és csak egyre nagyobb igények.DE LEHET ÉN LÁTTOM ROSSZUL...
2009. dec. 22. 10:26
 4/26 anonim ***** válasza:
20%
Akkor minek teszel fel kérdést, ha már eldöntötted?
2009. dec. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk is ugyanígy jött a tesó. Most van egy 11 hónaposom és egy 33 hónaposom. A férjem 136-ot keres nekem 90 a gyed-em 2 gyerek után a családi. Van hitelünk de kinek nincs? Ruhákat olcsón veszek teszveszről, el is adom jó pénzért ugyanitt.

Az igaz, hogy a szülők mindenben segítenek, háhs is vagyok érte. Minenben lehet rájuk számítani.

A TESTVÉR PEDIG KELL!

Az első hozzászóló egyenesen abortuszra küld?

2009. dec. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
84%

Azért teszi fel a kérdést, mert megerősítést vár, nem pedig a te lehúzós válaszaidat!

Kopj le innen!

2009. dec. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Az előző komment:10:21 szólt

És kijavitom a hozzá szólésom bocsi:"hogy egy 8 hetes baba"

2009. dec. 22. 10:30
 8/26 anonim ***** válasza:
81%
elsőnek üzenem, hogy te is biztos egyke vagy, ha annyira önző vagy, hogy anyagiak miatt képes lennél elvetetni egy gyereket. ahol már van egy gyerek, ott szinte minden megvan, ruha, kiságy, stb., tényleg csak pelenkát kell majd vennie. aztán 5 év múlva már jönnek az igények, de 5 év alatt nagyon sokat változhat ám a helyzet, és nem kell mindent a hülye válságra fogni, mert mindenki a maga szerencséjének a kovácsa.
2009. dec. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
79%
Egyébként szülői önzőségből is van az a sok egyke. Ranschburg Jenő szerint.
2009. dec. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok!Csak kíváncsi vagyok,hogy más családoknál,hogy működik.


Még nem döntöttem el,hogy meg-e tartom a babát,ezért vagyok kíváncsi minden válaszra!

2009. dec. 22. 10:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!