Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha egy anyukát szájmaszkban...

Ha egy anyukát szájmaszkban látnátok az oviban, mit gondolnátok? Ciki lenne?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 3. 14:30
1 2
 1/14 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Vagy azt, hogy fertőző betegsége van, és nem akarja továbbadni, vagy azt, hogy egyéb betegsége van, ami miatt nem akar fertőzést összeszedni. Nem ciki.
2014. ápr. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Deliverance válasza:
87%
Azt gondolnám, hogy a betegsége ellenére is elmegy a gyerekéért, mert fontos neki. Egyáltalán nem ciki.
2014. ápr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is mentem már így, igaz bölcsiben, megkérdezték, hogy miért, elmondtam hogy mandulagyulladásom van, és nem szeretném senkinek sem átadni, pláne nem gyerekeknek. Először én is érdekesen éreztem magam, hogy majd mi lesz a reakció, de így még mindig jobb, mint elmeni a gyerekért, köhögni, tüsszögni, ha a szám elé teszem a kezem, utána fogom a kilincset..szóval egészséges gondolkodásként elkönyveltem, hogy bizony jól tettem.
2014. ápr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem,egyáltalán nem ciki!Biztos oka van annak, hogy hordja!

Én is egyszer kénytelen voltam így elmenni a keresztlányom óvodai ünnepségére,mert előtte való nap volt szájsebészeti kis műtétem.

2014. ápr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat az is, hogy ki van írva egy műtétre, és nagyon nem lenne jó, ha valamit összeszedne(amiért elmaradna a műtét)
2014. ápr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősőmnek szívátültetése volt, és fél évig csak úgy mehet ki az utcára, hogy szájmaszkban van, mert mindenféle fertőzés az életébe kerülhet. Nem ciki.
2014. ápr. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

nem ciki, én nem gondolnék semmi rosszat az illetőről.


főleg mióta csináltattam a fogkoronáimat, és anélkül úgy néztem volna ki, mint egy igazi vámpír...:-)) Jobb hogy rajtam volt, különben mindenki halálra rémült volna...

2014. ápr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Bölcsis volt a fiam,amikor elkaptam egy komolyabb torokfertőzést.Volt rajtam maszk,nem éreztem cikinek.
2014. ápr. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki! Sőt...
2014. ápr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne ciki, épp ellenkezőleg, szimpatikus lenne, mert azt gondolnám, hogy a saját betegsége miatt másokra vagy pont magára vigyáz és mindkettő tiszteletreméltó.
2014. ápr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!