Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak? Egyéves kislány...

Mit csináljak? Egyéves kislányom folyton a száját veri össze, mikor elesik!

Figyelt kérdés
Nagyon sokat megy, szalad a lakásban is és nagyon sokszor elesik, vagy csak odaüti az arcát valamihez, és mindig a szája sérül meg. rögtön bereped neki, csúnyán vérzik, feldagad... Tegnap három helyen, kívül-belül is felrepedt a szája, este ugyanott újra felrepedt, ömlött a vér, már majdnem kórházba vittük.Másnak is volt ilyen? mit csinálnak vele a kórházban? Összevarrják? Mivel a legjobb bekenni, fertőtleni?
2009. dec. 17. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak is folyton a szája sérült, most 3 éves, és csak nemrég kezdte kitámasztani magát a kezével, ha esik, addig mindig szabályosan arcra bukott.

Mondjuk ő csak párszor sérült úgy, hogy sebes lett tőle.

Ennyi idősen szerintem már lehet kezdeni magyarázni neki, hogy lassabban, óvatosabban mozogjon, de elég hosszú idő, mire beletanul kicsit az óvatosságba. Sajnos ilyen kicsiknek még semmi veszélyérzetük.

A kórházas részhez szerencsére nem tudok hozzászólni.

2009. dec. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekünk egyszer ezt adták: Sol. acriflavin. Hogy receptre vagy vettük nem emlékszem. Igazándiból hólyagok lettek a szájába és arra kaptuk. De aztán utána néztem a neten, hogy tulajdonképp egyszerű fertőtlenítő. Nincs szavatossága, rettenetes, mert sárga és fog mint az istennyila, mindent, ruhát.. Most én is használtam, keserű is, de ez a fiamnál nem volt gond.

De jó. Én ha a szájánál történik valami, akkor ezt használom.

Legutóbb a torkát sértette fel valamivel, azt mondta adoktornő, hogy nem kell semmi rá, és mikor megnéztem olyan csúnya pirosnak láttam meg gyulladtnak a sebet, egy fültisztitó pálcikával bekentem szegénynek és másnapra már a seb sem látszott.

2009. dec. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!