Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan oldjam meg, hogy a...

Hogyan oldjam meg, hogy a kistestvér se egye meg a játékot?

Figyelt kérdés

3. születésnapjára kisfiamnak ezt a játékot néztem ki: [link]

Viszont van mellette két 16 hónapos testvére, és félek, hogy esetleg lenyelik a gyöngyöket. Egyáltalán le tudnak nyelni 3cm-es fagyöngyöket? Tanácstalan vagyok. Szerintetek?


2014. márc. 26. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy oldom meg, hogy a nagyobbik gyerek(ek) csak felügyelettel gyöngyözhetnek, a kicsinek közben megpróbálom elterelni a figyelmét több-kevesebb sikerrel, vagy adok a kezébe felfűzött gyöngynyakláncot, hogy ő is ugyanazzal tudjon játszani. Szerintem lehet hogy le tudja nyelni, de biztos, hogy egészen a szájába tudja venni. Az én picim kisebb, lehet, hogy 16 hónapost már meg lehet rá tanítani, hogy nem szabad a szájába venni, Te ismered a picit, hogy mennyire szájbavevős.
2014. márc. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk 2 év a korküli, sajnos nálunk is az a gond, hogy nagy nem játszhat bizonyos dologkkala kicsi miatt. Pl, gyöngy, festék, pötyi, sőt egy időben színezni sem tudott a nagy, mert a kistesó a fülébe és az orrábba dugta a ceruzákat. Egyébként, ha megoldható és itthon van apuka akkor szoktunk ezekkel játszani, osztódva. Jobbat nekem még nem sikerült kitalálni:)

Nálunka kicsi már nem annyira "mindenevő" inkább minden romboló, szétszóró a társasjátékok is ki vannak lőve.

2014. márc. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

enyém 1,5 évesen kapta ezt. szerintem nem lesz gond, elég nagyok már, a gyöngy se kicsi :)

de ha aggódsz akkor kérd meg, hogy a szobájában játsszon vagy az asztalon míg te a kicsikkel játszol

2014. márc. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én ugy oldanám meg hogy akkor játszhatna ezzel a játékal ha kicsik alszanak ,én igy oldotam mag mikor lányom még pici volt hogy a nagyobbaknak valo társast,vagy hasonlot amihez kicsi volt a lányom azt amikor aludt vagy este játszotam a nagyobbakal.
2014. márc. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!