Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi lehet ez ha nem laktózérzék...

Mi lehet ez ha nem laktózérzékenység?

Figyelt kérdés
Kisfiam 4 éves múlt ,rengeteget eszik de nem hízik . Most voltunk gastron de a laktóz negatív lett .. azt mondta a doktornő ,hogy nézetett neki glutént és még sokminden mást is ,mert nagyon gyorsan és hangosan dolgoznak a belei .2- 3 hét mire eredmény lesz ! Szó esett valami tápanyag felszívódás zavarról is de ez sem biztos . Tömeges széklet miatt kaptunk beutalót ide .
2014. jan. 31. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:

bármi... laktóznál inkább hasmenés, ekcéma szokott lenni, nem a hízás hiánya, bár biztos lehet ez is tünet.

nekem a pajzsmirigy lenne gyanús a nem hízásra, ilyenkor legalábbis az szokott felmerülni, gondolom azt ki is zárták.


mióta nem hízott és mennyit mozog, mennyi szénhidrátot eszik?

2014. jan. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mekkora most?
2014. jan. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

És a kazein,a tejfehérje? Mert az én fiam pl. arra allergiás!

Vérből nézték?

2014. febr. 1. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyelőre fújás volt ami negatív lett és a vérvételnek 2-3 hét az eredménye ! Sokat eszik jó nem mindig de kéne híznia ennyi ételtől ! 109 cm 15.5 kiló ! Nagyokat kakil ..
2014. febr. 1. 13:02
 5/7 anonim ***** válasza:

első vagyok.

én fiam 116cm és 18 kiló, 4 évesen.

3 évesen 106cm volt és 17,5 kiló volt, tehát egy év alatt fél kilót hízott.

nagyon sokat eszik, szörnyeket kakil :D de nagyon sokat mozog, egész nap ugrál, tornáznak az oviban, délután sétálunk, biziklizünk, stb.

nem lehet, hogy inkább az a "gond", hogy túl mozgékony, lemozog mindent? :)

nekünk erre a hízásra azt mondták, hogy teljesen jó.

nálatok mennyi volt?

2014. febr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lisztérzékenység lehet még, az úgyis kiderül. Ne aggódj, néznek mindent, amit kell.
2014. febr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2014. febr. 1. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!