Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Beoltattátok a 16 hós babátoka...

Beoltattátok a 16 hós babátokat? Nem tudom, hogy oltassam-e.

Figyelt kérdés
A férjem, a nagyfiam és én is oltva vagyunk, de bizonytalankodom. Sokat beteg, emiatt úgy gondolom, hogy be kéne oltatnom őt is.
2009. dec. 2. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha még szoptatod, akkor nem kell mert az anyatejjel megkapja a szükséges immunanyagokat tőled. Ha már nem, akkor beoltathatod. Nálunk a gyermekorvos javasolta a fiamnak az oltást, bár én végül inkább kértem a barátnőmtől némi anyatejet és így védekezünk. 13hós a fiam.
2009. dec. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én lányom 16 hós és nem szeretném beoltatni.Azt mondta a gyerekorvos, hogy beadja ha kérjük de nem ajánlja.Így adom neki a vitamint, rengeteg gyümit megeszik és bizakodunk hogy nem lessz semmi.

Ha te úgy érzed hogy be szeretnéd oltatni akkor rajta, főleg ha könnyen megbetegszik.

2009. dec. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!